reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Chiara aż miło popatrzeć. Piękny, fasolkowy brzusio. I wcale nie taki wielki jak nam tu pisałaś wcześniej :tak:
 
Dziewczyny, ja to przy Was wyglądam jak cielna krowa :-D Zawsze miałam brzuszek( do chudych nie należę, raczej na odwrót):-)no a teraz to naprawdę, mam brzuch. Jak będę u moich rodziców, to pozyczę od nich aparat i wtedy was zakasuję:rofl2: Mój tel niestety się zepsół i mam teraz takiego starego grata bez aparatu, a z kamerki, to niestety nie wiem jak zrzuca się zdjęcia na kompa, potrafię tylko filmiki zgrywać.;-)
 
Miroslava ja też do tych szczupłych się nie zaliczam i mam takie samo wrażenie jak Ty - cielna krowa to i ja.
 
dscn5579yh1.jpg
dscn5584ox1.jpg


dziewczynki to mój brzusio pod koniec 11 tygodnia, dwa razy pytałam gina na ostatniej wizycie czy na pewno dwójeczki tam nie widzi, ale się nie dopatrzył :)) ogólnie jestem dość szczupła ale rozrośnięta w bioderkach i przy wzroście 160 może to się tak układa że bardziej widać (o zapasie tłuszczyku wspomnę na koniec :) kocham ten mój brzusio ogromnie :-)
 
No no no mirabelko ładniutki ten Twój brzusio...:-)
Ja jutro zaczynam 14tydz(ale na suwaczku to inaczej pokazuje)nie wiem czemu... :oo2:
Już niedługo ja też wstawię zdjęcie swojego brzusia a co tam niech każdy podziwia... :tak: :-D

 
reklama
Ależ oczywiście już niedługo... Jestem niska-zaledwie 158cm i brzuszek ładnie widać... :tak:



Kurcze jutro zaczynam 14tydz a suwaczek pokazuje inaczej...-dlaczego...???
 
Do góry