reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Mirabelko super domek dla fasolci. Ja na pierwszym usg tez pytałam czy aby na pewno nie ma bliźniaków,bo na początku miałam strasznie wzdęty brzuch i wyglądałam okazalej hehe niż w pierwszej ciąży.
Malutka i pozostałe kobietki czekamy na foteczki :tak:. Malutka ja pierwsza ciążę zaczynałam od wagi 46 kg przy 164 cm wzrostu a ostatecznie przytyłam 15 kg. no teraz zaczęłam od około 53 kg :sorry2:
 
reklama
No ja mam nadzieję przytyc tylko 13kg tak żeby ważyc 55kg. Moja mama jak była ze mną w ciąży to w 9tyg ważyła 55kg-ona też jest takiej drobnej budowy jak ja...-wkońcu po niej to odziedziczyłam...hihihi ;-)

 
No ja mam nadzieję przytyc tylko 13kg tak żeby ważyc 55kg. Moja mama jak była ze mną w ciąży to w 9tyg ważyła 55kg-ona też jest takiej drobnej budowy jak ja...-wkońcu po niej to odziedziczyłam...hihihi ;-)

To powodzenia. ja sie modlę zebym tej 15-tki nie przeskoczyła. Według kalkulatorów powinnam przytyć 11-13 kg :szok:. raczej mało realne :laugh2:
 
Ja też się modlę żeby nie przekroczyć 55kg ale coś czuję, że moja waga końcowa będzie większa-moja kumpela w czasie ciąży przytyła 22kg :szok:
Ps.śmigam na spacer z moim ukochanym... :-)



 
Mirabelka piekniutki domek kruszynki. Naprawde cudny brzuszek ciążowy.

Co do wagi mi też sie marzy nie wiecej nic 15:zawstydzona/y: ale ja niestety szybko przybieram wiec kolo 20 bedzie:zawstydzona/y:
 
Hej dziewczynki, nie było mnie, a tu taka ciekawa rozmowa o kilogramach. Jeżeli chodzi o mnie to ja w pierwszej ciąży przytyłam 30kg (nadmienię że mam 174cm i mam dość szczupłą budowę ciała) więć wyglądałam jak kloc. Postanowiłam że w drugiej ciąży będę się pilnować no i faktycznie przytyłam 28kg hihi:-D, w tej ciąży też idzie nie najgorzej bo już teraz przytyłam 6,5kg, widocznie mój organizm tak reaguje, najważniejsze że potem dochodzę do siebie, zobaczymy jak będzie po tej ciąży, w końcu i latka nie te.;-)
 
A ja tak samo jak Kaka mam zamiar przytyć tylko 13kg bo szczerze mówiąc jak przytyję to potem cięzko mi to zgubić... :-(

 
reklama
Dzięki dziewczynki :-) pozdrawiam Wasze brzuszki, wrzucajcie zdjęcia.
Jak już kiedyś pisałam przytyłam w pierwszej ciąży trochę ponad 7 kg do mojej wagi początkowej, ale przez pierwszy trymestr nie było chyba dnia bez wymiotów. W dodatku w 22 tygodniu ciąży brałam ślub i nie wtajemniczeni nie domyślali się w jakim jestem stanie, dopóki nie zaczęłam wypijać kolejnych toastów wodą lub sokiem :) Teraz jestem 13 lat i około 8 kg starsza i na pewno przytyję więcej, mam lepszy apetyt, nie wymiotuję, jedyne pocieszenie to to że od 8 tygodni słodycze mogą dla mnie nie istnieć :)
 
Do góry