reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
dzięki dziewczyny. Mój brzusio to taka doklejona piłka, fakt ze w tyłku i nogach tez przybrałam ale w poprzednich ciążach jakoś tak brzusio inaczej wyglądał a teraz typowa piłka do przodu. Moze to znak ze na 100% nosze synka:-p

a kibicuje od zawsze może synka zaraze:laugh2: bo laura juz krzyczy gollllllll:laugh2:
 
No niby ten kształt powinien sugerować że to chłopiec bo ja tak miałam a do tego pępek mi wywaliło no i był kozoczek a teraz mam brzuszek jak z Wika wiec pewnie Weronisia na 100%
Ale mnie dzis moja smerfetka kopie!nawet w nocy mnie obudziła! a od wczoraj miałam jeden i dzis jeden skurcz ten przygotowujacy tzn.brzuch mi sie twardy zrobil, niby to normalne juz teraz ale sie wystraszylam!
 
Ja w poprzednich praktycznie nie miałam żadnych skurczy przepowiadających. Ale teraz juz zauważyłam kilka razy takie delikatne napiecie w dole brzusia i twardy jak kamień wiec to chyba też to:baffled::baffled::baffled:
Ale mi sie wydaje ze to dlatego ze za nic w swiecie sie nie oszczedzam na podwórku juz obstawiaja ile wczesniej urodze przy tych biegach jakie mam za małą, ale co mam zrobić. Przeciez dziecko musi wyjść na dwór a że ona takei żywe srebro to inna sprawa
 
No to jakies zawsze pocieszenie dla mnie, ja tez przy mojej dwojce nie posiedze chociaz maz naprawde mnie wyrecza kapie ich i bawi sie z nimi to zabiera na przejazdzke rowerowa albo gra z malym w pilke ale i tak ja mam mnostwo roboty
 
Czarna, przede wszystkim, to gratulacje polmetku!!! Slicznie wygladasz!!! :tak:
I dziewczyny jeszcze raz wyrazy podziwu!!!! Przy dwojeczce w ciazy!!!! A taki szkrabik jak Laura Czarnej to wiek idealny "do maratonow" :):laugh2:
Magda ja tez dopiero w lipcu (pod koniec) MOZE dowiem sie, co pod serdusiem nosze:) ;-)
 
reklama
Do góry