reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Ale Dorotko to jest teraz takie urocze i ja się cieszę z tego, że np. mi rośnie pupka trochę.
Mąż mnie cześciej podszczypuję i chyba jemu się moje jędrniejsze ciałko podoba ;-):-D:-D:-D
Ale cieszy się najbardziej z rosnących piersi - tylko ostatnio mówił mi aby takie większe zostały po porodzie :-D
Ja co prawda miałam spory biust, ale teraz urósł jeszcze bardziej i czuję że to nie koniec :-)
 
reklama
Ładniutkie te Wasze brzusie :))
A ja nadal uwarzam że wystajacy pepek i piłkowaty kszałt brzusia jest na chłopca! ja tak miałam i znam nawet kilka przypadków ale nie sprzeczam sie zobaczymy Andzia jak bedzie u Ciebie.
 
Wgrałam programik.

To brzusio z 21 tyg
dsc00139de0.jpg

A TO STAN NA DZIEŃ DZISIEJSZY:)

dsc00144ac5.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ale Wam zazdroszę pięknych brzusiów. Mi nikt nie wierzy, że jestem w ciąży.
Wyglądam na tęgą a nie ciężąrną. :crazy:
W załączniku1
 

Załączniki

  • brzuszek01.jpg
    brzuszek01.jpg
    61,2 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry