reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

* Nasze BRZUSZKI *

vialndro piękny brzuszek :) Na dole tak fajnie jest szpiczasty jakbyś balonik schowała :) Ja też mam troszkę kologramów i brzuszek niestety już jest. Zaczęłam chodzić w ciążowych spodniach i leginsach :/
 
reklama
oj cudny brzucholek :) mam nadzieje,ze w krotce zacznie sie tu pojawiac coraz wiecej ciezarowkowych brzuchow :p Jak nam zaczna rosnac, to juz nie bedzie odwrotu :)
 
Dobry pomysl z tym zamknietym- jak to sie robi bo ja nie wiem?? wtedy bedziemy sobie mogly tez nasze buzki pokazywac- lepiej sie poznamy:)

Villa piękny DOMEK ma Twoja Fasolka:*
 
villandra kochana brzuszek śliczny;)
pomysl z grupa zamknięta jest fajny:) ja sama niestety nie wiem narazie jak ja założyć, ale jeśli do 19nikt nie utworzy to postaram sie pokombinowac i zrobic;) niestety dopiero pewnie o tej godz wrócę do domu (bo teraz z tel pisze;))
pomino iż narazie gr zamkniętej nie ma wrzucam dzis swój brzuszek;)

ps przepraszam ale nie umiem odwrócić na tel:/
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 138
villandra i nnatalie04 śliczne brzuszki :))))
Ja coś czuje, że będę miała co najmniej willa z basenem:) Bo mój prywatny jest duży, a co dopiero jak dzidziuś zacznie powiększać go po swojemu ;:)) fiiuu fiuu
Zamknięty temat to jest to :)
Pozdrawiam dziewczynki!
 
Dziewczyny brzuszki cudne. nnatalie widzę, że masz tatuaż, fajnie będzie wyglądał na dużym brzuszku :)
pietrucha mój brzuch na starcie też jest nie małych rozmiarów ;)

Dziewczyny grupa zamknięta już istnieje, tylko póki co nikt tam nic nie pisze. Grupą opiekuje się Dżaga i to ona musiałaby powysyłać zaproszenia do dziewczyn, które jeszcze nie są w grupie.

Może zróbmy listę dziewczyn, które jeszcze nie otrzymały zaproszenia i później tą listę prześlemy Dżaga. Co Wy na to?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry