reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

* Nasze BRZUSZKI *

DSC01165.jpg


A to domek mojego synia :tak:
Ostatnio slyszę,ze wyglądam jakbym piłkę połknęła hihi:laugh2:
Dziś mały tak daje w kosć,że myślalam,że już urodze,bolesne kopniaki ucisk na szyjkę macicy po prostu masakra. ostatnimi czasy daje mamusi popalić,mam nadzieję,ze jakoś sie dogadamy w tych ostatnich tygodniach :-)
 

Załączniki

  • DSC01165.jpg
    DSC01165.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 57
reklama
czesc brzuchatki,

Cudne brzucholce macie :)
Wczoraj byla u mnie bratanica meza, bala sie mojego brzucha bo nie do konca rozumie co i jak, wiec zeby go "odczarowac" wymyslilam zabawe - malowanie szminka :) oswoila sie szybciutko i nie chciala isc do domu :) a oto Leon widziany oczami 6 latki :)DSC_0517.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0517.jpg
    DSC_0517.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 63
Jakie macie ladne brzuszki:-) I tak, tak kazdy inny, alz jedyne w swoim rodzaju. Ale pochwale sie nieskromnie ze sie teraz w szpitalu nasluchalam, jaki to mam ladny, okragly i zgrabny brzuszek. I ze pewnie niewiele przytylam. Taaa 8 kilo. Tarara wcale nie tak malutko, a czuje sie jak slonica:szok:
 
reklama
Paulinek 8kg na ten tydzień co masz to nie dużo ;] ja tez mam 8kg do przodu :) i ostatnio 99cm na wysokości pepka a dzis znow 97 .. tak mi sie dzis wydawało ze cos mniejszy jest...
 
Do góry