reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Kotulcia, jakie małe rozmiary? Nasze ciąże są w podobnym wieku i wczoraj widziałam 11 cm "w kłębie". Jak się doda nóżki, które już wcale nie s podwinięte, to wychodzi ze 13-14 centymetrów. Moim zdaniem to strasznie dużo i zasługuje na całkiem sporo przestrzeni :-).


Jak ja Wam zazdroszczę rosnących brzuszków...Ja wiem, że przybyło mi w obwodzie. Moje spodnie to wiedzą, bo się nie dopinają. Ale z zewnątrz wyglądam jak kobieta o figurze słupa ze skłonnością do otyłości brzusznej. Fatalnie się z tym czuję, bo zawsze byłam "klepsydrą". Wolałabym żeby to wyglądało bardziej ciążowo ;-(.
 
reklama
rjoanka ja Cię rozumiem. Zawsze byłam sucha jak patyk..brzuszek płaski jak deseczka a teraz wyglądam jakbym się zwyczajnie spasła i obżarła i taką fałdke mam na brzuszku...No to dopiero początek a co dopiero będzie za parę miesięcy. Ja mam nadzieje ze później mój brzuchol wróci do swojej deskowatej formy:)
 
W końcu i ja uwieczniłam i swój brzusio:-D I jak porównuję z pierwszą ciążą to wcale nie ma jakiejś kolosalnej różnicy.
11 tydz 3 dz.jpg
 

Załączniki

  • 11 tydz 3 dz.jpg
    11 tydz 3 dz.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Do góry