reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
Kurcze jakie Wy macie już brzuszki a ja rano choćbym wypychała na siłę to nic tylko wklęsły ale wieczorem po całym dniu podjadania to coś jest ale bardziej wygląda na obżarty:) Ja startuję z wagą 55,5kg ciekawe do ilu dobiję aż się boję:)
 
demollka2 moja wymarzoną wagę masz, ja bym moglacstanac na głowie a nie mogę zejść poniżej 57, ale to za sprawą ćwiczeń, jak nie ćwiczyłam bez problemu schodzilam do 53 a ja ćwiczę to 57 i ni chu chu ale wizualnie wygladalam szczupłej niż wazac 53 :) i to mnie pocieszalo ;)
 
Doggi mam tak samo długo 57-58kg stała, musiałam trochę odpuścić bieganie, wystarczał mi ruch w pracybo miałam 3h za biurkiem a potem tuptałam po mieście i zaczęłam lepiej sie odżywiać i...sama w końcu ruszyla, ze aż sama się zdziwiłam:)
Jak dobrze wypchnę brzuch to można cosik tego brzucha mojego zobaczyć, przynajmniej ja widzę:)
 

Załączniki

  • 2014-06-03 08.34.23.jpg
    2014-06-03 08.34.23.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 152
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry