reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
Dziewczyny, macie śliczne brzuszki! Podobno w drugiej i każdej kolejnej ciąży szybciej widać. U mnie dopiero początek 6 tygodnia więc brzuch jaki był taki jest. ;) W pierwszej ciąży przytyłam 18 kilo, zrzuciłam 22. Więc teraz wszystkie ubrania mam za duże. Plus taki, że w 3-4 miesiącu jak już będzie lekki brzuszek wszystkie stare ubrania będę miała dobre. :D
 
nieobecna, witaj w klubie :-D Ja mnóstwo ciuchów będę mieć dobrych, w ciąży przytyłam 19kg, a do obecnej zrzuciłam łącznie 35kg :-D
 
JA przy pierwszej ciąży startową miałam coś 51-52kg i przytyłam około12kg, po ciąży schudłam do 48-czasem 47 było na wadze! Masakra!
Teraz startowa równe 50kg:) Tym razem bym chciała, żeby coś z ciąży zostało:)
 
Jeszcze nic nie widać, ale to 9 tc:




attachment.php
 

Załączniki

  • 9 tc.jpg
    9 tc.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 132
Woow ja mam początek 9 tyg i dziś znajoma teściów aż przy przecierala mówi "i jak się czujesz kochana" a ja mówię że dobrze tylko bardzo rośnie brzuch a ona "co ty malutki masz" a ja mówię "ale to 9ty tydzień" zaniemowila ;) ale z Olą byłoby samo ekstremalnie szybko było widać i rósł i rósł a w 6 miesiącu się zatrzymał i na porodowce nie wierzyli ze to 6 dni po terminie ;)
 
Ja mam brzuszek, jak z Filipem w piątym miesiącu. Dziś na działeczkę założyłam krótkie ciążowe spodenki, bo tak mi wygodniej. Pamiętam, jak z Fi w ciąży kupowałam pierwsze spodnie w trzecim miesiącu, to pani stwierdziła, że to za wcześnie. Ciekawe co by teraz powiedziała;)
 
reklama
Dzień dobry porannie! :) My dziś od 5.45 na nogach - ehh ;)

Podobno tak jest, że przy pierwszej ciąży później widać brzuszek niż przy kolejnych, ze względu na to, że skóra jest już naciągnięta a mięśnie słabsze. U siebie też już widzę bebech - ale nie wiem czy to z powodu ciąży czy bardziej z dobrego apetytu ;)
 
Do góry