• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

nasze buźki!

reklama
Hefalump Lumpek :-) Ulubieniec mojej córeczki:tak:
Kurcze chyba przestanę was podglądać dziewczyny, przez te rysunki na ścianie kici niemoge przestać myśleć o tym czy mam kogoś kto by i mi walnoł takie arcydzieła na ścianie:tak: A jak pokazałam mojej Sandruni to wzieła się "zdolna bestia" za malowanie sama:baffled: i niechce mówić z jakim efektem:

Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Lucymama zaczynamy za 2 tyg remont i wolałabym aby nowa farba pokryła wszystkie niedoskonałości;-) A arcydzieło mojej Sandruni pewnie niedługo pojawi się nowe na nowej ładnej ścianie:baffled:
 
reklama
Na dola najlepsza dla mnie zawsze jest zmiana fryzurki :)
wiec poprostu obcielam dzis swoja kitkę :) czyli skrocilam wlosy :)
oto efekt

44q60yr.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry