• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

nasze buźki!

Sugar - śliczny domek. Sprzątanko to już pryszcz. Ja np już mieszkam w swoim pobojowisku (znaczy placu budowy) - a gdzieniegdzie jeszcze cegły mam na ścianie, beton mi pod nosem wylewają, płytki kładą itp. I szlag mnie już na to wszystko trafia, bo co uporam się z jednym pobojowiskiem, to już następną rozpierduche muszę znosić. No ale cóż - nie mamy wyjścia. Możemy owszem wynieść się na czas wykańczania i wynajmowac coś za min.700 zł/ miesiąc. Bez sensu i logiki, więc z cegłami i betonem już jestem za pan brat.:baffled:
 
reklama
Roni wklejam tutaj by balaganu nie robic :)

2ujmvpg.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry