reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

Heh, ja mam 173 i miałam 62kg, ale nie mamy w domu wagi, celowo :-D więc nie wiem ile jest aktualnie, ale ciuchy wszystkie nosze te same ;-)
 
reklama
Ja startuje z 52 kg przy wzroście 164 cm. W poprzedniej ciąży startowalam z takiej samej wagi i przytylam 23 kg! Ale tym razem mam zamiar bardziej uważać z jedzeniem:)
 
Ja startuję 56kg i 164cm. W pierwszej ciaży przytyłam 22 kg (startowałam 51). W 4 miesiące zrzuciłam 20 a 2 pozostały. Przed ciążą jakieś 3 się przypałętały.
 
ja jak się ostatnio ważyłam (jakiś m-c temu) miałam 48 kg przy wzroście 164:-) (chyba najpopularniejszy wzrost wśród lipcowych mam;-)) poprzednia ciąże zaczynałam tez z taka wagą, do porodu szłam ważąc 62kg:-) ale karmienie piersią szybko utleniło wszlkie kg:-)

kota ja też juz czekam na brzuszek:-) uwielbiam swoje ciążowe kragłości:-)
 
Ja startuje z waga 55,5 kg. Zgadnijcie jaki wzrost.... 164cm hahahha
W poprzedniej ciazy startowalam z 53kg i w dniu porodu mialam 17 kg na plusie ( byl taki moment,ze bylo 20 kg na +, obrzeki robia swoje).
 
Ja mam 178 a startuje z wagą 70. Noi nawet jak przytyje do 100 to nic bo dzidiuś ma być zdrowy a mamusia schudnie :tak:
 
reklama
Czarna, piękne podejście, ja też nie przejmuję się tym ile przytyję, głodzić się nie zamierzam, obżerać do przesady też nie, ale np. wagi w domu nie mam i obsesyjnie się nie mierzę, zdrowie dziecka najwazniejsze!
 
Do góry