reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

reklama
Kasia był lekko zaokrąglony dość szybko ale bardziejto była wina zaparć, dopiero po 12 tyg. kupowałam ciążowe spodnie bo moje w rozmiarze 8 przestałam się mieścić ale teraz to on rośnie w oczach:szok:
 
no ja startuje z duzą wagą 81km, 174cm ale ja zawsze dużo ważyłam, teraz nosze 42 jak nosiłam 40 to i tak ważyłam 76 kilo taki mój urok grubej kości i tyle oj tam,,, teraz tez planuje sie ograniczac Oliwie urodzilam miesiąc wczesniej i dobiłam do 96 kilo wagę, schudłam dopiero po roku, na diecie, bo o dziwo wychodziłam ze szpitala ważyłam już 15 kilo mniej ale przez 3 miesiące dopakowałam 10 kilo:szok: dopiero jakies 6 miesiecy po urodzeniu Oliwi zaczęłam sie odchudzać teraz planuje sie pilnować ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce staram sie nie popełniać błędów no bo i tak mam swoje kilogramy... buuu ale co zrobić
 
styna26
Ale fajny brzuszek. Ja miałam spory przed ciąża, teraz mam wiekszy ale myślałam że to z tłuszczu. Ale jak patrze na Twoj to już wiem że to dzieciątko bo jesteśmy bardzo blisko tych samych dni ciąży
 
zuzanna31
zaparcia w ciąży są spowodowane spowolnionym metabolizmem. Ale nie wiem czy wiesz że nie same zaparcia są problemem ale wystepujące po nich z czasem hemoroidy. Więc lepiej zapobiegac samym zaparcią. Moje sposoby . Może coś Ci się z tego przyda
Jedz:
-musli-zboża i suszone owoce wspomagają trawieni
-suszone sliwki
-jabłka
-otręby dodawane do jogutów
-naturalne chleby na zakwasie zbożowe nie te podroby wypychane
pij:
-wode mineralną
-mięte
-soki przecierowe z owoców i warzyw-buraki bardzo zdrowe w ciąży :p
 
Właśnie - ta oponka. Powiem Wam dziewczyny, że ja osobiście miałam troche tłuszczyku na brzucholu, ale teraz to co się dzieje to normalnie opona i to taka bardzo bardzo miękka :confused:
 
reklama
Do góry