reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

reklama
hej dziewczyny ja stoję ciągle z wagą 65 kg przy 170 cm., na razie nic nie przybyło, a zaczęłam 10 tydzień. chociaż mam wrażenie, że w spodnie nie wchodzę... brzuch mam ale chyba sam tłuszcz, pozostałości po ciąży z córką. wtedy startowałam z 69:zawstydzona/y: a zakończyłam 86:tak: teraz się staram pilnować
 
Ale Wy macie fajne te brzuszki, ja nie mogę :szok: I to tak wcześnie. Ja też mam, ale to raczej z innego powodu:tak: U mnie to długo nic tak naprawdę nie będzie widać.:-(
 
To jak tak dzisiaj rzucamy brzuchami, to i ja rzuce ;-) zdj robione wczoraj przez męża, tylko koszulę podciągnęłam, więc jeśli którąś z Was urazi moja golizna, to napiszcie :-) 9t6d :-)
20121209_095113-1.jpg

Ps. Ja bez juniora konczylam sie na trzecim pieprzyku ;-)
 
Brzusie śliczne! U mnie w domku waga się "popsuła". Jak mężusia nie było sprawdziłam, że baterie wyjął :-D cwaniaczek. To prawda, zawsze starałam się dbać o wagę, każde +100g to dla mnie dramat... wiem, może głupie. Na razie ciągle spadałam na wartości- mdłości itp, wyszło -2,2kg. I dla mnie też dramat.

Dlatego wyjął baterie i włoży jak postanowię przytyć, tak mi powiedział! Pomaga jak na razie :-)
 
reklama
Do góry