reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

Styna piękny brzuszek! Przynajmniej już widać,że jesteś w ciąży:) Ja czekam na moj brzuszek z niecierpliwością,bo narazie to bardziej sam tłuszcz:/
 
reklama
Styna, no piękny brzuszek :)
Aniolek, ja tez nadal płaska.. w pierwszej ciąży brzuszek pojawił się u mnie dopiero w 23 tygodniu! mam nadzieję, że teraz będzie jednak szybciej, lubiłam być tak ciążowo zaokrąglona :)
 
Matko z corka ale brzusiu
az sie zaczelam martwic o siebie i malenstwo bo po mnie to wogle nie widac ze w ciazy jestem
Nie masz się czym martwić w pierwszej ciąży raczej później brzuszek się pojawia. Zresztą to sprawa bardzo indywidualna. Ja się raczej martwie ile ich tam siedzi:-D Bo z takim brzuchem już teraz to różnie może być.
 
Styna26- no prawdziwy ciazowy brzuszek:-)

Aniolek- Nic sie nie martw bo u mnie w pierwszej ciazy do 5 miesiaca nic nei bylo widac;-)
Teraz na pewno bedzie podobnie bo wymioty mnei wykanczaja. Co do jedzonka to wyglada apatycznie i zazdraszczam, ze mozesz jesc takie rzcezy bo ja to suchary, suchy chleb z serkiem i ewentualnie puree ziemniaczane;-)
 
Styna26- no prawdziwy ciazowy brzuszek:-)

Aniolek- Nic sie nie martw bo u mnie w pierwszej ciazy do 5 miesiaca nic nei bylo widac;-)
Teraz na pewno bedzie podobnie bo wymioty mnei wykanczaja. Co do jedzonka to wyglada apatycznie i zazdraszczam, ze mozesz jesc takie rzcezy bo ja to suchary, suchy chleb z serkiem i ewentualnie puree ziemniaczane;-)

haha ja takich rzeczy nie jem :) za bardzo kaloryczne jak dla mnie
ja tez na sucharach i bialym serku jade
a obiadek dla mezusia :)
 
Haha - ja mam 165 cm :) jakaś plaga... i waga u lekarza w 7 tyg. 56 kg.
Od dwóch tygodni nie mieszczę się w spodnie i biustonosze... brzuszek nie taki duży jak u Styny co prawda, ale wtajemniczeni już widzą :) załączam zdjęcie sprzed tygodnia - w 9 tyg.c.
Zobacz załącznik 522126
 
Hej kochane ja zalacze moj z dzisiaj....poczatek 12 tyg.... zdjecie po sniadanku, wiec jest moze ciupke wiekszy niz normalnie....standardowo jest bardziej od dolu:)))) ps sorki za stroj itp,ale u mnie bylo po 10 wiec...same rozumiecie:p hahha
 

Załączniki

  • IMG_3099.jpg
    IMG_3099.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry