reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe objawy ;)

no a ja sobie chyba wykrakałam....bo dzisiaj cały dzien mnie muli...z jednej strony jestem glodna...zjem i od razu MUŁ....:eek:
 
reklama
hehe u mnie jak u większości z was okropnie ciągnie podbrzusze i to już od ponad tygodnia.. w ostatnich dniach bardziej nasilone.. "gorące" piersi, pryszcze takie że nie mogę patrzeć w lustro.. cała twarz, szyja, ręce, dekolt, plecy.. fuj. Do tego - uwaga - boli mnie kość ogonowa ;) Ogólnie zwiększone pragnienie, odrzuca mnie od kawy i nie mogę przełknąć mojej ukochanej pepsi (śmierci mi strasznie i jest okropnie gorzka).
 
Sali mnie migdaly niestety nie pomogly,ale moze bedziesz miala wiecej szczescia:-)h
Czy ktos probowal ta slawna branzoletke przeciw mdlosciom?

A z moich objawow to jeszcze psikanie i katar,podobno istnieje cos takiego jak katar ciazowy.czyli taki lekki katar,ale to troche inaczej jak przy typowym przeziebieniu
 
Justyna co to za bransoletka? Rozwiń się bardziej ;-)
Też mam taki dziwny katar- myślałam że to początek przeziębienia... przyznam że nigdy nie słyszałam o katarze ciążowym :zawstydzona/y:zaraz pogłębię temat ;-)
 
Agatko jak widzisz to w Twoim zalaczonym artykule tez jest o tym "katarze";-)

A no wiec, tajemnicza branzoletka dziala podobno uciskowo na miejsce na dloni w ktorym znajduje sie punkt akupunktury, punkt odpowiedzialny za mdlosci. Ale szczerze, to ja np. w czasie porodu mialam akupunkture i na nadgarstkach i na lydkach- no wiec nie dzialalo nic...
No nic kupie ja i zobacze. Czasami mam nadzieje,ze moze mnie mdlosci omina:tak:...podobno kazda ciaza inna:-D
Tymczasem dziewczyny rozsadza mi glowe i nie bardzo chce brac przeciwbolowe. dodam,ze w dwoch poprzednich nie bylo takiego problemu:eek:
 
a dziewczyny zmienily Wam się juz brodawki?? bo mi się znacząco powiekszyly i są juz zdecydowanie ciemniejsze...a cycki to mam chyba rozmiar większy...nie wyobrazam sobie zeby mialby byc jeszcze większe...juz mam miseczke D....:szok::szok:
 
reklama
Ikasia u mnie trudno powiedziec, bo karmie.Natomiast ogolnie piersi sa inne i tak naprawde juz na pare dni przed zatrzymaniem okresu zauwazylam, ze sa inne niz zwykle,ciezko mi nawet wytlumaczyc to, ale mnie one wydawaly sie takie"plastelinowe" jakies nie moje;-)i to juz mi troche dalo do myslenia o ciazy;-)
 
Do góry