reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe objawy ;)

a mi się znów załącza ból piersi. pamiętam, że w poprzedniej ciąży miałam tak samo, cały pierwszy trymestr i koniec ciąży piersi bolały :(


opuchnięta tak strasznie nie jestem, oj po porodzie to dopiero opuchnięte będziemy, ja pamiętam, że bałam się nawet podmyć bo nie wiedziałam co gdzie mam, taka opuchlizna
 
reklama
KAHA ja po tym wyproznic sie nie moglam i bralam co 2-3dni. Wspolczuje, raczej spotykam sie z zatwardzeniem niz biegunka po zelazie
VINGA lacze sie w bolu. Nawet zauwazylam ze mi teraz piersi tak nabrzmialy. W staniku nie dam rady chodzic
 
marika - właśnie na ulotce napisane że możliwa biegunka i czarna ;/ u mnie tak jest. Dzisiaj przeszło no ale zobaczymy wieczorem.
 
ja w drugiej ciazy nie byłam wogóle opuchnieta ale w pierwszej i teraz znów sie zaczyna koszmar :( no i jest jeden czynnik wspólny : sterydy które dostałam . Dzis mam tak nogi spuchniete ze kostek nie widać. Pytałam gina o to powiedził widaocznie taki mój urok . ale i tak mam zrobic dodatkowe badania tak by wykluczyć ze to chorobowe
 
Ja tez nie puchne stopy moze troszeczkę ale to wieczorem dopiero widze i to nie zawsze. Ja boje sie po porodzie tych hemoroidow miałam takie giganty ze dwa tyg wszystko na leżąco nie chciały sie wchlaniac lewatywe robiłam bo bałam sie ze mi to pęknie i jelita mi wyjdą :szok:Wrrrr az mnie ciarki przechodzą na sama mysl !!!
 
Ja niestety nogi, tzn. kostki i stopy mam jak słonica :( Tylko trampki mi wchodzą, usiłowałam dziś jakieś cieplejsze buty kupić, ale gdzie tam, bez szans... Na dodatek tam na dole też mam wszystko opuchnięte bardzo, aż się przestraszyłam. To normalne jest? Można coś zrobić, żeby to trochę zeszło, czy już tak do porodu zostanie?
 
magsus ja też dostałam hemoroidów powysiłkowych, boję się że teraz to samo piekło mnie czeka :/ bo od kilku miesięcy się nie odzywają a tu znowu będzie poród i znów to sam ehhh. boziu jak ja się z nimi umęczyłam
Antinetka takie uroki ostatniej fazy ciąży ;) wszystko bardziej tam ukrwione jest, dlatego wydaje się spuchnięte
 
reklama
uh hemoroidy... dobrze że mam szansę na cc bo i bez wysiłku mam z nimi problem i co kilka dni mi pękają, a niczym nie mogę ich teraz zaleczyć :/
 
Do góry