reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze daty porodów

reklama
Jż drugie z kolei usg wychodzi że data porodu przesunie mi się na 5 maja ale nie bede nic zmieniała bo data 30 kwietnia wyszla mi na pierwszym usg i niech tak zostanie:) Poza tym nie chce Was dziewczynki opuszczać:))
Mój tata się ostatnio rozmarzył że może wnuczuś urodzi mu się w dzień jego urodzin tj 28 kwietnia:))) Nie wiem jak to jest ale jeśli uda się ustalić taki termin na cesarkę to zrobię tacie prezent:))
 
Mnie tez nie ma na liście:
Jotemka, lat 41 (jeszcze), ciąża 7, dziecko 6, termin 21.04, om 15.07 chłopak
 
reklama
czytam i tak czytam, az sie wierzyc nie chce jak ten czas szybko leci, czy Wam kobitki tez tak leci???:-)
ostatnio dzwoniam do poloznej aby umowi sie na kilka spotkan, polozna powiedziala ze mamy juz malo czasu tak na prawde 10 tyg bo ciaze donoszona uznaje sie juz w 38 tyg, wtedy uzmyslowilam sobie ze to zleci w mig:szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry