reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki w kadrze :)

reklama
a ja nadal nie wiem jakie imie dać dla dziewczynki, nic mi sie nie podoba
jak tak dalej będzie zgłupieje od tego myślenia albo co gorsza jak sie malutka urodzi dam imie pierwsze jakie mi do głowy przyjdzie, bo PO PROSTU NIE WIEM!!!!:-:)-(
Z chłopcem byłoby łatwiej - Antoni (może jakieś drugie bym nawet wymyśliła);-)

A'propo zdjęć - moja siostra oglądała zdjęcia i powiedziała że malutka wygląda na nich jak.......Kosmita:szok::szok:
 
hehehe, pudelka? nieźle
Tatusio był zachwycony zdjęciami, (spróbowałby nie być, w końcu to też jego dzieło:laugh2::laugh2::laugh2:)
a moja siostrzyczka patrzyła na zdjęcie bardzo dokładnie, spojrzała na spiczastą bródkę i wielkie oczodoły i doszła do wniosku że dzidzia wygląda jak te postacie z plakatu agenta Foxa Muldera z Archiwum X:laugh2::laugh2::laugh2:
 
my ani troche nie mozemy sie zdecydowac na jakies imie na 100|%,
narazie najwieksze szanse ma Xawery, na drugim miejscu jest Filip. Xawery przez "x" bo w nazwisku mamy neitypowo "y" i sie tesciowa cieszy ze bedzie taki "xy" :/ nie rozumiem tego zartu ale ok.
mi sie podobają antki, franki, jasie i NIKODEM.... ale moj mezus jak o tym slyszy to ma drgawki...
przy filipie smialismy sie ze "filip filip a wyjdzie filipinka" :)
 
jestem po wizycie, ale niestety nie mam zdjecia
malenka jest jednak zdrowiutka :-)
udalo sie dzisiaj podejrzec pani doktor buzke i te odejscia od serduszka :tak:
 
Z ta pomylka to jest rzeczywiscie prawda jakies2 lata temu kiedy bylam jeszcze na studiach mialam kolezanke Natke, ktora byla w ciazy lekarz powiedzial jej ze to na 100% bedzie dziewczynka Olenka.........ale mialla zaskoczenie kiedy na porodowce okazalo sie ze to jednak jest Jasiu:tak: :-D ale i tak byla zadowolona z Jaska .>>
 
reklama
z tymi pomylkami jest tak, ze czesciej sie zdarzaja w przypadku rzekomych dziewczynek, ktore potem nagle okazuja sie chlopcami :szok: sama ginka mi to potwierdzila...z reguly jak juz widac jajka to one faktycznie sa, bo niby co dziewczynka mialaby miec miedzy nogami :cool2: :laugh2:
 
Do góry