reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Ja też jeszcze nie miałam @.
Gin mówił, że jak będę karmić regularnie piersią to nawet do roku może nie pojawić się @.
Fajnie by było :)
 
reklama
Ja w zeszły piątek byłam przekonana, że @ nadchodzi ... ale ból brzucha po paru godzinach przerodził się w mega ból krzyża i okazał się zapaleniem dróg moczowych :baffled: skończyłam na całodobowym dyżurze lekarskim i z antybiotykiem :wściekła/y: zła jestem strasznie o ten antybiotyk, ale bałam się, żeby się na zapaleniu nerek nie skończyło, bo chyba było blisko :szok:

A co do @, to z jednej strony mi bez niej dobrze, ale z drugiej wolałabym już dostać, żeby można było rodzeństwo dla Zuzu zaplanować :-) bo tak w ciemno, bez w miarę uregulowanego cyklu, to lekka lipa :baffled:
 
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała kremy wyszczuplające? Mam pytanie, czy kondycja skóry się poprawiła?
 
Ja polecam serum z perfecty ,super slim koncentrat.Wg mnie działa,skóra bardziej jedrna jest,tylko pali po posmarowaniu,ale da sie wytrzymac,ja kupiłam w rosmanie za 11zł
 
Ja polecam serum z perfecty ,super slim koncentrat.Wg mnie działa,skóra bardziej jedrna jest,tylko pali po posmarowaniu,ale da sie wytrzymac,ja kupiłam w rosmanie za 11zł
Sylwia czy taki w czerwonym opakowaniu? tez właśnie kupiłam, ale po tygodniu nie widzę różnicy:no:może to zbyt krótko?
 
reklama
Do góry