reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

A ja niestety dostała @ wczoraj wieczorem. A miałam nadzieję że jeszcze mnie to minie, wcale mi się nie tęskniło do niej.
 
reklama
a ja już nie wiem co moją @...
w środę gin mówił że pojawi się w przeciągu 2 tygodni, dostałam tabletki antykoncepcyjne, no i zaczyna się brać w pierwszym dniu okresu, wczoraj na wkładce miałam troszkę krwi takie plamienie i zgłupiałam dzwonię do gina czy traktować to jako pierwszy dzień @ on że tak i piguły poszły w ruch, i od tamtego plamienia nic już nie mam ;?
 
Na szczęście @ mnie omija, i jeszcze pewnie długo jej nie będzie, bo pani sprawdzała na usg, jeżeli karmię w nocy 3 razy, to pewnie będzie spokój z pół roku;-)
 
Mni też omija:) Nie wiem czy to dobrze czy źle. Może jakbym dostała to skończyłyby się te bóle głowy.
 
a ja już nie wiem co moją @...
w środę gin mówił że pojawi się w przeciągu 2 tygodni, dostałam tabletki antykoncepcyjne, no i zaczyna się brać w pierwszym dniu okresu, wczoraj na wkładce miałam troszkę krwi takie plamienie i zgłupiałam dzwonię do gina czy traktować to jako pierwszy dzień @ on że tak i piguły poszły w ruch, i od tamtego plamienia nic już nie mam ;?

ja miałam podobnie, jakiś czas temu bolał mnie brzuch jak na okres i pojawiło się jednodniowe plamienie a potem już nic. Myślałam, że już po okresie a tu tydzień później pojawił się ten prawdziwy i do tej pory się ze mnie leje!!!
 
yol_a ja tez karmie w nocy 3 raZY I wyobrax sobie że już 2 tyg temu miałam pierwszy okres wiec chyba nic nie jest regułą :D
 
reklama
Do góry