reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Nadineczko ja właśnei dzis tak mam...jakiś dołek mnie dopadł...patrze w lustro i chce mi sie płakac a tu trzeba sie zbierac na specerek:szok: to siedzenie w domu jest dołujace...:tak:
 
reklama
Dziewczyny tez to znam - zmęczenie tematem lagodnie mówiąc! Ja tak miałam jak nie szło na dwór wyjść przed 2 tygodnie bo -15 za oknem a ja zamknięta w domu 24h z dzieckiem i non stop sama:baffled:
W najbliższy wolny dzień od pracy męża - dajcie tatusiom dzieciaki na 2-3h i albo się wyspac porządnie albo zrobić coś z sobą. Mnie poratowala mama, przyjechała - gotowała, Miśkę bawiła, ja spałam i karmiłam i w końcu mogłam gdzies sama wyjść! :tak:
 
Nadineczka wyjdz do ludzi poszukaj kina dla matek z małymi dziećmi wyjdz połazić chociażby po sklepach ;-)

ja szczerze ciągle z dwójką dzieci i jak pojechałam na 3 godziny do ortopedy to odżyłam :-D mówiłam ze chyba na głowę dostałam w tym domu że się cieszę że autobusem jadę do lekarza :sorry2:


ale ile można też łazić w koło bloku z wózkiem wszędzie albo były zaspy albo są dziury u nas takie że się nie przejedzie z wózkiem a gdzie dziecko pchać w to błoto bo nawet chodników porządnych nie ma tylko piach dziury i błoto :wściekła/y:
 
wiem, że już o tym było mówione ale muszę zapytać, czy któraś z Was miała bardzo ale to bardzo obfity okres, chodzi mi o tem pierwszy po ciąży? Ja nie nadążam zmieniać podpaski, leje się jak z kranu!!! Czy to normalne?
 
wiem, że już o tym było mówione ale muszę zapytać, czy któraś z Was miała bardzo ale to bardzo obfity okres, chodzi mi o tem pierwszy po ciąży? Ja nie nadążam zmieniać podpaski, leje się jak z kranu!!! Czy to normalne?

Ja wlasnie dzis dostalam pierwszy po ciazy i jest niezbyt obfity ale bolesny jak jasna dupa....
Ale moja pani doktor uprzedzila mnie,ze moze byc bardzo obfity i dlugi....Jesli jednak bardzo cie to niepokoi to skonsultuj sie moze ze swoim ginem.
 
ja teraz jeszcze nie dostałam a z córą gdzieś po pół roku ale 1 @ miałam 2 dni i ledwo co a następna przyszła po 2 tygodniach to leciało ze mnie tak że musiałam z wakacji wrócić tydzień wcześniej tak mnie zalewało
 
Ja mam dziwne wrażenie, że pierwsza @ powoli nadchodzi ... dziś od rana czuje ten dziwnie znajomy ból w dole brzucha ... a tak pięknie było przez ostatnie 11 m-cy ;-)
 
Ja jak dostałam pierwszy okres po porodzie, to było tyle krwi, że największa podpaska (taka na noc) mi przemokła i po nodze pociekło do buta. Całe spodnie miałam w krwi, jakbym w rzeźni pracowała.
 
Ja jak dostałam pierwszy okres po porodzie, to było tyle krwi, że największa podpaska (taka na noc) mi przemokła i po nodze pociekło do buta. Całe spodnie miałam w krwi, jakbym w rzeźni pracowała.

dzięki dziewczyny, pocieszyłście mnie bo już myslałam, że coś ze mną nie tak :)
ale mam nadzieję, że już kolejny każda z nas będzie miała normalny...
 
reklama
Do góry