reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
i ja też..

u nas Zosi wczoraj wyszła wysypka na stópkach trochę na kolankach i na rączkach też:confused: nie wiem od czego:baffled: bo jeszcze nigdy nie miała Rano ubierałam to nic nie było a koło 11 ona zdjęła sobie skarpetki ja patrze a tam czerwone bąble.dzisiaj dalej ma Po za tym nic jak nie zniknie to w pn do lekarza Nie wiem czy moge to bepanthenem posmarować albo sudocremem:baffled: na razie daję jej tylko wapno do picia i mam nadzieje że przejdzie.
 
Witam dziewczyny ja etz czekam na wiesci ale mam pytanie
któras z was dawała swojemu dzieciaczkowi elofen młoda moja ma go przepisany jemy od piątku i dzis rano miała biegunke w ulotce jest to objaw niepożądany - czy mam go dalej podawać czy zaprzestac i isc jeszcze raz jutro do lekarza ??

młoda ma wirusowe zapalenie gardla
bez tem i kaszlu
 
reklama
Łał ,łał ,łał ale tu się dzieje.
A tak właśnie przez ok tydzień chodziły mi po głowie myśli o Julianku ,ale nie miałam kompa( korzystałam z uprzejmości sąsiadki od czasu do czasu ale nie mogłam sobie spokojnie poczytać). A tu takie wieści .
Mamoflavii trzymajcie się dzielnie. Teraz już tylko musi być dobrze.
Elwisku ty to też masz przejścia ale też będzie dobrze . Ogromne buziole dla chorowitków
 
Do góry