reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama
No i bylam u lekarza i .... lekarz juz mial zamkniete...zapomialam ze w tym kraju pracuje sie w piatki do 13:00 zazwyczaj..oczywiscie oprocz sklepow itd....:crazy:
 
Pati, mam nadzieję, ze to jakiś drobiazg.

Kupiłam Wojciaszkowi ta Nowobazę (bo Uni bazy nie było) i zaczęłam smarować. Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby pomogło. Ale prawdę powiedziawszy marnie to widze.
 
znikało po dłuższym stosowaniu. Niestety Ola musi być na coś uczulona, bo niestety co jakiś czas wraca. Na buziaczku krostki wogóle nie znikają. Ma ich mniej ale ma.
 
o rany! Biedny Wojtuś.... Jak on się czuje?

Ja właśnie wróciłam z wynikami badań ciążowych. Pani oddała mi je z uwagą , że powinnam natychmiast pójść do lekarza. Otworzyłam kopertę a tam wszystko na granicy, bądź poniżej. ( czyli za mało). Jedno co rzuciło mi się w oczy to zbyt duża zawartość glukozy. Przekroczyłam normę o 14 jednostek. Nigdy tak nie miałam.
 
Wojtuś, trzymaj się, Facet, dzielnie! Zdrówka, zdrówka!

Fredka, śmigaj do lekarza i się oszczędzaj! Jakieś witaminki czy coś... Do lasu na spacer ;-)...Niedobrze, Kochana. .....CHOCIAŻ pamiętam, że przy Mateuszu mój pan doktor mi mówił, że nie wszystko co poniżej, to źle, bo dla kobiet w ciąży są trochę inne normy... Więc idź się wszystkiego dowiedz! Koniecznie!
 
reklama
Do góry