reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Moja Mala tez dzis jadla spaghetti i deserek z jogurtami i owocami ;-) a teraz sobie spi :tak:

My o deserku z jogurcikiem mozemy tylko pomarzyc ale za to od wczoraj igorek zajada ciasteczka Chrupaczki i bardzo mu smakuje.
Alergolog przepisala tak w razie jakbym nie miala juz pokarmu Bebilon Pepti 2 i kupilam zeby moze kaszki z nim rozrabiac ale przezylam:szok::szok: jakie to niesmaczne. Igorek po 2 lyzeczkach od razu pluł. Współczuje dzieciaczkom które muszą to jesc my narazie napewno nie będziemy więcej tego próbowac.
 
reklama
My o deserku z jogurcikiem mozemy tylko pomarzyc ale za to od wczoraj igorek zajada ciasteczka Chrupaczki i bardzo mu smakuje.
Alergolog przepisala tak w razie jakbym nie miala juz pokarmu Bebilon Pepti 2 i kupilam zeby moze kaszki z nim rozrabiac ale przezylam:szok::szok: jakie to niesmaczne. Igorek po 2 lyzeczkach od razu pluł. Współczuje dzieciaczkom które muszą to jesc my narazie napewno nie będziemy więcej tego próbowac.
Jak chcesz to odkupię mleczko,bo Julowi zasmakowało:tak:.Pisz na GG lub PM.
 
Marta ale ja mam tylko jedno opakowanie, poza tym ono kosztuje około 10 zl to chyba nie ma sensu wysylac ale jakbym miala więcej i byłoby zbedne to bym Ci napewno odstąpiła.

pozdrawiam
 
Buziaczek , swietnie .Ale moze nie dawaj malej chlebka co?ma za duzo kwasu chlebowego , lepiej zamiast tego daj jej bulke lub chlebek ale razowy.

Zuzia raczkuje , kosi lapki , rozumie co to bajka i mam tata , pije z kubeczka i herbatke z butelki ,wstaje i wiele innych rzeczy potrafi:)
 
U nas też częściej TA TA TA TA ,PA PA,BA BA niż MA MA :-(
MA MA najczęściej słyszę w chwilach płaczu i żalenia się.:-D
 
Witam wszystkich muszę się pochwalić że mój kochany synek ma pierwszy ząbek tak strasznie czekałam na tego ząbka a dzisiaj patrze oooooooo jest :-):tak:suuper
 
u mnie tak samo jak coś chce to krzyczy mama mama albo baba baba ale tata nie chce a ojciec tak czeka kiedy on w końcu powie tata ale jeszcze nie raczkuje i nie wstaje boi sie chyba ze go trzymam za raczki
 
reklama
Do góry