reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Ja mam akurat Marco Sky L, kolor Silver Shadow (ten srebrno-szary).
kurcze fajne te wozki, szkoda, ze nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje. Byc moze bym rozważyla kupno takiej spacerowki, choc na swojego ABC Tandema nie narzekam ;)
Bura a jaki jest koszt takiego wózka?

tak przygladam sie tej spacerówce i nasunely mi sie pytania.
czy pierwsze siedzisko jest choc troche rozkladane?
czy drugiemu dziecku nie jest za ciasno tam z tyly?? na zdjeciu wydaje sie byc bardzo niewiele miejsca? da tam rade w miare wygodnie rozsiasc sie np 3 letnie dziecko????
 
Ostatnia edycja:
Bura a jaki jest koszt takiego wózka?
Z tego, co widziałam, to cena tego modelu waha się w granicach 350-400zł (za używany, bo nowego nie znalazłam). Mój kosztował ok 400zł z wysyłką.
Dzisiaj widziałam, że pojawił się na Allegro podobny Wózek bliżniak MARCO parasolka+folia p/deszczowa (1107050550) - Aukcje internetowe Allegro ale ktoś chyba delikatnie przesadził z ceną ;) Ale fakt, że te wózki trafiają się dość rzadko.
Na pewno nie jest to wózek idealny. Ma kilka wad, ale ja i tak jestem bardzo zadowolona i absolutnie nie żałuję, że wybrałam akurat ten model. Zwłaszcza, że trafił się praktycznie nieużywany, w niemal idealnym stanie.
Na Allegro widziałam jeszcze coś takiego http://www.salezone.pl/images/cosattoduet5.jpg ale musi się fatalnie prowadzić - ma strasznie malutkie kółka. No i cena też nie zachęca. A wielkość i waga jest podobna do Marco.

Przednie siedzisko jest sztywne, ale akurat dla nas to żaden problem, bo dziewczyny nigdy nie śpią na spacerach. Zresztą na długie spacery i tak jeździmy dużym, ten traktujemy jako wózek dodatkowy (na wycieczki - w samochodzie nie zajmuje wiele miejsca, na zakupy, kiedy trzeba podjechać gdzieś autobusem, wczoraj byliśmy też w restauracji i postawiliśmy go kolo stolika - nikomu nie przeszkadzał).
A z tyłu faktycznie nie ma zbyt dużo miejsca na nogi (bo siedzisko jest takie samo jak przednie). Pewnie starszemu dziecku nie byłoby tam zbyt wygodnie. Na razie dla nas jest ok, martwić będziemy się później. Może nie będzie aż tak źle, dziewczyny są chude jak patyki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy słyszałyście dziewczyny coś o x landerach dla bliźniąt?Jestem na niego w 99% zdecydowana rozważam jeszcze tako jumper i już sama nie wiem...
Pewne jest to, że chcę wózek obok siebie ale nigdzie nic nie ma o tych x landerach!!!
 
Ostatnia edycja:
ja ostatnio widziałam tako z gondolkami na spacerze i jak dla mnie masakra - mówie tu o szerokosci wózka, wozek olbrzymi, poprostu kolos ;)) zastanwialam sie gdzie babka trzyma ten wózek, bo z gondolkami to z pewnoscia jest szerszy niz 80 cm a nie wyobrazam sobie targac go codziennie po schodach ;)


Bura te parasolki to rzeczywiscie tak jak piszesz - na krótkie wypady idealny, szkoda, ze nie wiedziałam, ze cos takiego istnieje bo bym powaznie rozwayła zakup (oczywiscie musialabym 'przymierzyc' dzieci, ale jak by nie było najgorzej z miejscem to bym kupila, poki co tez nasz wozek tez jest uzywany na krótkich spacerach i do przwozenia zakupow lub widereczka i foremek, bo dziewczyny wola same spacerowac ;)
 
reklama
Aaaaa mnie przeraza waga tych wózkow..głownie Tako.....tam sama konstrukcja wazy 11kg plus kazda gondolka 6 kg co daje 23 kg........
Gdy dzieci sa malutkie....to owszem jeszcze ujdzie....ale jak waza juz ponad 10 kg...:szok::szok::szok::szok::szok::...
no i szerokosc tych wozkow...:no:..

Lenna...tutaj masz sporo o x landerze..

Re: X-lander X-twin polecam ten wózek - Bliźniaki i więcej - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl


To już czytałam i właśnie po tych opiniach zdecydowana jestem na x landera ale chciałam posłuchać czegoś jeszcze.
W tako doczytałam się wczoraj o wadze i szerokości wózka więc odpada

X lander ma 76 cm i waży 17 kg jest naprawdę super leciutki i zwrotny. Cieszę się że nie ma aż tak dużo tych wózków do wyboru albo jeden za drugim albo obok siebie a później już z górki :)
Ja jednak wolę obok siebie. Wiem, że nie zrobię sama zakupów ale przymierzałam się do zooma i taki wagon do mnie kompletnie nie przemawia. Na pózniej planuję zakupić parasolkę z Cosatto głównie ze względu na jej wygląd :) Taka moja zachcianka a jak będzie to zobaczymy czy ostatecznie okaże się praktyczna
Cosatto: Pushchairs: Twin/Tandems: You2
 
Do góry