reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

Witam
Dziewczyny 7 lipca spodziewam urodzić dzidziusia. Mam córcię 1,5 roczną i nie wiem na jaki wózek się zdecydować. Zależy mi na miękkim, który będzie bujał malucha i na dużych kołach pompowanych bo wyprowadzam si na wieś, a tam drogi to katastrofa - wertepy!!!! Pomóżcie, podpowiedzcie....
witaj! nie ma bliźniaczego wózka w którym możesz bujać dziecko... no i pompowane koła to chyba w x-landerze, w pp na pewno nie
no i tak jak Emilia uważam, że wózek u Ciebie nie będzie nie zbędny, no chyba, ze córcia bardzo wózkowa ;)
 
reklama
chciałam zaznaczyc, ze ja orientuje sie tylko w "jeden za drugim" ;)

a obok siebie, to chyba tako sie buja
 
ja mam taki obok siebie,ale czy się buja to nie wiem :sorry:, nigdy tego nie robiłam. Mój jest na skrętnych przednich kołach, gdzieś wcześniej linka wstawiałam jak wygląda.
 
jeszcze Wam się nie chwaliłam naszą bryką.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na wózek Phil&Teds model Explorer i jestem baaardzo zadowolona. wózek świetnie się prowadzi, łatwo składa, w bagażniku zajmuje mniej miejsca niż x-lander, dziewczynki też zadowolone
a wygląda to tak.
DSC01400.jpg
DSC01401.jpg
DSC01393.jpg
 
Julisiu wózeczek fajnie wygląda ;) Milenka jaka drobna :)
a powiedz mi jak wygląda cyrkulacja powietrza tam na dole, bo przy takich upałach, to chyba masakra... no chyba ze jest tam siateczka, ale nie widzę ;)
 
Julisiu nigdy nie widziałam Twojego wózka na żywo, ale powiedz mi, jak to wygląda jak to młodsze podrośnie???
Nie będziesz miała w zimę problemu z tym dolnym siedziskiem tzn. że będzie tam chlapało z kół czy coś w tym stylu???
Przepraszam za te może niezbyt mądre pytania, ale zupełnie nie potrafię sobie wyobrazić funkcjonowania tego wózka ze starszymi dziećmi np tak jak moje, kiedy oboje chcą wszystko widzieć i jest afera, jak coś tą widoczność ogranicza.
Teraz to wygląda super funcjonalnie, młodsze otulone, widzisz dzidziusia, a Milenka wszystko widzi jak w spacerówce.
 
reklama
Oto i bryka moich chłopaków!!!Kop max_olo podziałał-pierwszy spacer za nami:)Jestem pozytywnie zaskoczona lekkoscia i zwinnoscia tego wozeczka!
 

Załączniki

  • kuba5 419 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 419 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 74
  • kuba5 421 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 421 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 72
  • kuba5 420 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 420 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 66
Do góry