reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

magda, też (jak może pamiętasz) kupiłam jane powertwin, powiedz mi.. dobrze sprawuje się taka wkładka zamiast gondoli(już kupiłam ale martwię sie że to będzie niewypał), i nie przeszkadza Ci, że nie masz przedem do siebie małego?
To mi nie daje spokoju ducha ;-)
 
reklama
mucha-tez`sie obawialam tego,ze bedzie mały tylem-niepotrzebnie.w niczym to nie przeszkadza!przespał cały spacer a ja oczywiście co chwilę do niego zaglądałam.A poza tym przodem tez mozesz dziecko ulozyc.nawet nie wiedzialam,ze bude mozna montowac w 2 strony.jak rozlozysz oparcie to mozesz gondolke ulozyc przodem do siebie tylko musisz ja czyms przymocowac,zeby nie zjechala i pod podgłówek włożyć jakąś poduszkę.na pewno wypróbuję tą opcję i zdam relację:)nie wiem jaką masz gondolkę.ja mam graco(z wkładanymi usztywnieniami z każdej strony) i spisała się super!
 
magda, dzięki za opinię :-).
Tylko tak myślę, że jak rozłożysz oparcie to przecież jest i tak pozycja leżąca pod kątem - myślisz, że da się to jakoś poduszą zniwelować?

Mam taką NOSIDEŁKO GONDOLKA KEES DO WÓZKA DZIEC.super cena (1681150661) - Aukcje internetowe Allegro - spód super usztywniony, boki nie bardzo, ale jak montowałam już wstępnie w jane, to było ok. No i przerabia się na śpiworek, to było dla mnie decydujące - bo 'gondolka' mała, szybko wyrośnie,to na zimę zrobie z tego śpiwór ;-).

Jedyne co mnie martwi, to to, że jak zapnę całą tę gondolkę (jak na zdjęciu) i rozłożę budkę, to mam wrażenie że tam ma strasznie mały dopływ powietrza...
Ale mówisz, że można w drugą stronę budkę montować? Muszę to obczaić :-D.
 
No właśnie ja ten kąt zlikwidowałam podkładając poduszkę pod spód.Jutro specjalnie dla ciebie przemontuję wózek z powrotem do pozycji"przodem" i zrobię fotkę:)
Nie musisz zapinac calej gondoli.ja zapielam do połowy i było ok.Bude tez mozesz złożyc jezeli masz parasol,ktory osłoni przed słońcem.
Nie wiem jak ta Twoja wkładka ,ale moja ma od spodu 2 klamry,ktorymi mozna ja przypiac do stelaża wózka.Bez tego przypiecia troche by się kołysała zwłaszcza właśnie w pozycji "przodem" dlatego troche sie balam tak wyjść,ale myslę ,ze na dniach się odważę i spróbuję:)
Ja mam taką:http://allegro.pl/gondola-miekka-nosidlo-graco-i1698170427.html.Tylko wyjęłam z niej to klinowe podwyższenie pod głową,zeby mały się nie zsuwał.
 
nie mam parasolki, ale chyba sobie sprawię, bo jak tak zamontowałam i gondolę i budę to wydawało mi się co najmniej dziwnie, a trudno ją zapiąć do połowy bo nie wiem co z tym nadmiarem mogę zrobić, bo tam jest jakieś dziwne usztywnienie(a może się to wyciąga tylko mój umysł tego nie ogarnął :-) ). Moja nie ma nic czym mogłabym przymocować, no ale na to zawsze znajdzie się jakiś sposób w razie czego.
Zamontuj, zamontuj :-). I jeszcze z budą w drugą stronę, bo mi się nie chce tego mojego wózka teraz wielce wyciągać, tym bardziej że nie stoi w mieszkaniu ;-).
 
mucha-tak jak obiecałam masz tu fotki wózka z budą i gondolą przodem do mnie.ja nadmiar "plandeki";-)z gondoli po prostu wywijam w jedną lub drugą stronę -tak jak to widać na pierwszym zdjęciu.
 

Załączniki

  • kuba5 434 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 434 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 78
  • kuba5 435 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 435 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 73
  • kuba5 430 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 430 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 66
  • DSCF0608 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSCF0608 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 88
magda, dzięki! A odważyłaś się juz tak jechać?
Wczoraj nie wytrzymałam i z ciekawości poszłam do tego mojego wózka... I tę budę nie bardzo mogę zamontować przodem, tzn. nie zaskakują do końca te łapki bo te wejścia tam nie są symetryczne. U Ciebie też? Tak tylko nakładasz?
 
U mnie normalnie,leciutko wchodzi buda w obie strony.Ty masz chyba nowy wózek?Ja mam uzywany,wiec moze coś zmienili w nowym modelu?
Jeszcze tak nie jechalam,ale mysle,ze na dniach spróbuję z samej ciekawości.
 
reklama
magda, nie używany ale chyba inna wersja(pewnie inny rok produkcji albo coś), bo widzę małe różnice. U mnie tam gdzie budę się mocuje to jakby śruba przechodzi i ona nie jest centralnie na środku. I to samo buda ma wyprofilowane łapki też niesymetrycznie. Mogę wczepić w jedną stronę, a w drugą tak tylko lekko wsunąć. Bez wiatru - ok, jak jest wiatr to pewnie mogłoby zdmuchnąć ;-).
Już się nie mogę doczekać drugiego urwisa. I to nawet nie chodzi o wózek, ale w ogóle, mam dosyć tej ciąży. Jest bardzo upierdliwa w swoim przebiegu ;-).
 
Do góry