reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

I dlatego będę uparcie powtarzać, leczyć w trakcie ciąży, nie przy porodzie. Ja leczyłam, odżałowałam tą stówkę, dostałam też antybiotyk przy porodzie i dziecko zdrowe.
Wystarczyły mi dwa tygodnie z pierwszą córką i ciężkie zapalenie płuc a mogło być gorzej:-(
 
reklama
Właśnie wróciłam od gina po przeglądzie. Śmiesznie tak bez usg i maluszka na monitorze ...

Zaproponował mi wkładkę antydzieciową ale zabił mnie ceną bo za taką z miedzią 400 a za mirenę 1000 :O Z montażem oczywiście ale i tak kosmos... A Was ile skasowali za wkładki lekarze? Możecie pisać na PW :D
 
Oki, jak to nie naciąganie to spoko. Bałam się, że to mój chce mnie naciągnąć :) A wszystko przez kumpelę z pracy co kiedyś mówiła, że za spiralę dała 30 zł.... Chyba najzwyklejszą na świecie i też nie wiem...
 
reklama
I dlatego będę uparcie powtarzać, leczyć w trakcie ciąży, nie przy porodzie. Ja leczyłam, odżałowałam tą stówkę, dostałam też antybiotyk przy porodzie i dziecko zdrowe.
Wystarczyły mi dwa tygodnie z pierwszą córką i ciężkie zapalenie płuc a mogło być gorzej:-(
Dobrze, jeśli lekarz w ogóle chce leczyć. Jak ja miałam pobierany wymaz to mój gin od razu powiedział, że w razie jak coś wyjdzie to leczenie dopiero przy porodzie. Dobrze, że nic nie było, bo inaczej pozostałoby się kłócić, a nie wiadomo wcale czy to by coś dało.
 
Do góry