reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

Ja łykam Falvit mama podobnie jak Jaipur :-)
Ale też łykam jak mi się przypomni. Ale pewnie bym nie łykała w ogóle, gdyby nie to, że hemoglobina po porodzie spadła mi do 7,2 :baffled: więc łykałam żelazo i falvit właśnie.
Teraz już żelazo przestałam jak mi się opakowanie skończyło. Ale falvit jeszcze łykam ze względu na to, ze karmię.
Z tego co się orientuje to falvit jest jednym z najtańszych.
 
reklama
No to tylko ja jestem jakaś w głowę uszkodzona, bo nie łykam... Tak sobie ubzdurałam, że skoro nie jestem na diecie, latem jest różnorakie i bogate jedzonko to nie muszę patrzeć na te obleśne, wielkie tablety...

A jakie witaminy bierzecie? Jest coś niedrogiego i kompleksowego?

Hope, nie ubzdurałaś sobie wcale:) Gdzieś nawet czytałam ostatnio, że zalecenia brania witamin wszystkim kobietom to pic na wodę fotomontaż. Jeśli są wskazania to i owszem, ale właśnie jak dieta jest urozmaicona to dostarcza wszelkich składników i nie ma wtedy potrzeby suplementować.
Ja właśnie z tego powodu też nie biorę:) A po drugie i tak zapominam ciągle. Wykończyłam ciążowe zapasy i nie kupiłam więcej, bo stwierdziłam, że skoro jem wszystko to po co:)
 
Ja bralam ostatnio Pharmaton Matruelle - dobry, bo kompleksowy - wit., mineraly, zelazo i kwasy omega 3 albo dha, nie pamietam, nie jest tani (ok 50zl) ale ma to wszystko, osobno jak by bylo trza kupic wyszloby na pewno drozej, a mi zalezalo na wszystkich tych skladnikach ... Aktualnie nie łykam nic od jakis 2 tyg...
 
Dziewczyny mam dwa pytanka:
po 1: czy wam też tak wychodzą włosy??? Bo ja jak brałam witaminki-Prenatal po ciąży to było OK. A jak przestałam,to włosy mi garściami wyłażą..:no: Kupiłam nawet sobie teraz capivit. Może to coś da...
po 2: dostałyście już miesiączkę po porodzie??? Bo ja jeszcze nie...a już z miesiąc jak nie karmię:baffled:
 
ja nie mam ani miesiączki ani włosy mi nie wypadają...
a witaminy przestałam brać hmm ze 2 tyg po porodzie.. bo zawsze zapominałam :sorry2:
a brałam falvit mama
 
reklama
Mnie też włosy wypadają :-( Od czasu do czasu łykam prenatal classic, bo mi zostało jeszcze z czasów ciąży, a jest napisane, że jest on dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Co do okresu to ja już miałam dwa razy od porodu ( w odtępie 2 tygodni), z tym, że ja nie karmiłam piersią, a teraz to już jestem na Midianie.
 
Do góry