reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Pchelko dziekujemy bardzo!!! a co tam u Ciebie?

Moniqa napisz nam tu zaraz jak sobie dajesz rade!!!wysypiasz sie chociaz??synek sliczny!! zamieszczaj tu tez zdjecia :)

Malinko ja tez dostalam@ ....
nienawidze jej......i wiesz ja mialam juz w niecaly meisiac po porodzie wiec sie tak nie nacieszylam:(
 
reklama
Lilith nawet mi to juz dobrze wychodzi, tylko czasami puszczaja mi nerwy i sie rozklejam, zwlaszcza jak mlody placze i ja nie wiem co mu dolega :zawstydzona/y::-(

i wedle zyczenia ... moj szkrabik w kadrze ;-)
 
witajcie koffffane :-) długo mnie nie było ale bacznie obserwuje wasze posciki :-D dziewczyny ja niestety musze zawiesic staranka bo dostałam wspaniała oferte pracy w hiszpani :-) jade na poczatek sama a za 6 miesiecy sciadam mezusia :-) bedzieli ogli wreszcie kupic wymarzony dom z ogródkiem bo nie chce abu moje malenstwo dorastało w bloku :no: tak wiec rozumiecie a pozatym dowiedziałam sie w piatek ( po badaniach ) ze od silnej alergi prawie na wszystko :baffled: dostałam ASTME :wściekła/y: jeste mi bardzo ciezko cały czas leki boje sie ze jak bede w ciazy to te leki wpłyna dzidzie :-( a w poniedziałek pedze do lekarza bo od 2 tyg .. bardzo boli mnie głowa (nawet tabletki nie pomagaja ) jestem zmieczona bardzo chodze taka przymulona ze szok :-( a do tego doszłedł mi potworny ból pleców mój mezus mówi ze to płuca i boje sie jak diabli ,, ból jest tak ostry ze jak sie schyle to nie moge sie wyprostowac i nic tylko rycze :sick: a najgorsze jest to ze jak wstane o 9 rano to o 14 juz ide spac tak mnie muli chodze jak "nacpana " temperatutka 37,5 wiec nie jest zle . co to moze byc ??? a do tego jest mi nieraz bardzo zimno a za chwile bardzo goraco i doszły wczoraj dreszcze i pocenie sie straszne :szok: juz sama nie wiem co jest moze któras z was miała cos podobnego bo ja sie strasznie martwie :baffled: pozdrawiam was goraco i cieplutko ASIA
 
sIOSTRA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA wERONIKI!!!!!!!!!!!!

Kindzia nic sie nie martw!!!Sporadycznie odrazu sie udaje!!!my tez sie bardzo dlugo staralismy i duzo przeszlismy ale sie udalo!

dziekujemy!
 
reklama
to tak wyglada teraz Judi:)

s5002599resizexi2.jpg

s5002620resizeww4.jpg

s5002621resizenv0.jpg

s5002662resizelj7.jpg

s5002696resizeqv8.jpg

s5002700resizemy7.jpg

s5002709resizefp6.jpg

s5002715resizehv4.jpg

s5002716resizemt3.jpg

s5002720resizexk1.jpg

s5002721resizeuo1.jpg

s5002726resizept9.jpg



Malinko to jak to bedzie z twoim netem? juz nie bedziesz miala czy jak? chyba znow trzeba sie bedzie na kom przestawic:)Ucaluj Werosnie od ciotki!!!!
 
Do góry