reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Rusia, 7 Kwiecień 2005.

1. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

hej..teraz uda sie to wysłac..??

2. Rusia

no tak..Jestem tu całkowicie nowa..zielona..i już namieszałam:) Chciałam odp na forum staramy sie..lipiec..Miałam jakies kłopoty..wywaliło mnie z sieci..itd..zaczęłam kombinować..i utwożylam..nowe- 'jakieś problemiki:)..no ładnie:)..No, ale niestety..ona zawsze są...

O tym też mozemy pogawprzyc..wspolnie moze wszystkie rozwiazemy:)

Pozdrawiam:)

3. reklama
  4. Rusia

Nie udalo sie tym razem...a sądziłam, zę bedzie to łatwiejsze...grudniową już na pewno nie jestem..nie 2005.., a sądzilam,z ę to takie łatwe:)
    Pozdrawiam wszystkich!!!tymczasem:)

5. Rusia

komu, za którym razem sie udało??..nie, żebym prowadziła statystyki..tylko:)..chce wyliczyc srednia..bo chciałabym ur..w miesiacach...grudzien-maj.

6. LANA

LANA Fanka BB :)

Cześć Dorka-moje starania o pierwsze dzieciątko trwały 5 miesięcy a teraz o drugiego bobaska to zobaczymy mam nadzieje ,że będzie szybciej.Jak narazie to staramy się 3 mieś.

7. agi25

agi25 Fanka BB :)

Ja zaczynam teraz drugi cykl po stracie ciazy a na nia czekalm 9 miesiecy .Mam nadzieje ze na ta nie bede tak dlugo czekac :)

8. Rusia

hej:)..Jej sądziłam, ze to takie proste;)..
    POzdrawiam Was dziewczynki cieplutko!Powodzenia!

to narazie dwie..a czy komus udało sie szybciej..??

9. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

To rzeczywiście złośliwość! Tyle czasu człowiek uważa, żeby nie było jakiejś wpadki a jak już chce to się okazuje, że to nie tak łatwo :p

10. reklama
  11. Rusia

ano..ano...natura potrafi spłatac figla..zaskoczyc >:D..ale ja też wierzę w to..ze nic nie dzieje sie bez przyczyny..i jak ma byc..tak będzie...

Trzymać sie..i nie dać sie!!!!!

12. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Matka natura to raczej złośliwą ma naturę ;) ;D ;D ;D
    Trzymamy się dzielnie i tak, nie? ;)

Poleć forum