reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
no tak..Jestem tu całkowicie nowa..zielona..i już namieszałam:) Chciałam odp na forum staramy sie..lipiec..Miałam jakies kłopoty..wywaliło mnie z sieci..itd..zaczęłam kombinować..i utwożylam..nowe- 'jakieś problemiki:)..no ładnie:)..No, ale niestety..ona zawsze są...

O tym też mozemy pogawprzyc..wspolnie moze wszystkie rozwiazemy:)

Pozdrawiam:)
 
Nie udalo sie tym razem...a sądziłam, zę bedzie to łatwiejsze...grudniową już na pewno nie jestem..nie 2005.., a sądzilam,z ę to takie łatwe:)
Pozdrawiam wszystkich!!!tymczasem:)
 
komu, za którym razem sie udało??..nie, żebym prowadziła statystyki..tylko:)..chce wyliczyc srednia..bo chciałabym ur..w miesiacach...grudzien-maj.
 
Cześć Dorka-moje starania o pierwsze dzieciątko trwały 5 miesięcy a teraz o drugiego bobaska to zobaczymy mam nadzieje ,że będzie szybciej.Jak narazie to staramy się 3 mieś.
 
Ja zaczynam teraz drugi cykl po stracie ciazy a na nia czekalm 9 miesiecy .Mam nadzieje ze na ta nie bede tak dlugo czekac :)
 
hej:)..Jej sądziłam, ze to takie proste;)..
POzdrawiam Was dziewczynki cieplutko!Powodzenia!

to narazie dwie..a czy komus udało sie szybciej..??
 
To rzeczywiście złośliwość! Tyle czasu człowiek uważa, żeby nie było jakiejś wpadki a jak już chce to się okazuje, że to nie tak łatwo :p
 
ano..ano...natura potrafi spłatac figla..zaskoczyc >:D..ale ja też wierzę w to..ze nic nie dzieje sie bez przyczyny..i jak ma byc..tak będzie...

Trzymać sie..i nie dać sie!!!!!
 
reklama
Do góry