reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

reklama
Dużo zdrówka dla Kubusia. Przesyłamy z Otylką dużego cmokasa!!!!!!! Niech chłopak szybko wraca do formy!
 
Dziewczyny napiszę krótko: Jesteście kochane !!!!!
Dzisiaj jest już duzo lepiej nie ma gorączki, no i samopoczucie dużo lepsze. Ale antybiotyk robi swoje zwłaszcza że dostał bardzo mocny:baffled:
Uważajcie na katarki bo Kuba tydzień dzielnie walczył, a skończyło się jak widać. Lekarka mówiła, że najczęstsze powikłania kataru to właśnie zapalenie ucha lub oskrzeli.
Okropieństwo
 
Kasiu jeszcze jedno pytanie o dymki w photoshopie - gdzie/jak to się nazywa (photoshop jest po polsku?)bo ja mam corela i jestem przekonana ze tam tez powinna być taka funkcja ale za ch...nie potrafię jej znaleźć...wiem że szansa jest małą ale może twoja wskazówka jakos mi dopomoże :)
 
Basia, w corelu jest na 100% tylko gdzie? Sprawdź w lewym przyborniku nad literką A (pisanie) - tam są narysowane takie nałozone na siebie kwardrat, koło... Nie mam programu na kompie, tylko taki skrypt na papierze i trochę zgaduję ;-)
 
reklama
Nie pamiętam w którym wątku (może w tym?), sumka pisała, że Kubiszonkowi uregulowały sie kupki jak zaczął jeść zupki - i ja mogę to samo napisać! Problem kupkowy zniknął i bardzo się z tego powodu cieszę!:-D :-D :-D
 
Do góry