reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hihihi ;D dzięki ;D wczoraj już na zakupach jak byłam to aż się rozpięłam żeby się chwalić , hahaha :-D

ania-aneczka, wcale nie chudzinka ;-) tzn teraz mi się w ciąży schudło tak chyba woda ze mnie zeszła ,bo od tabletek miałam problem....czułam się opuchnięta
 
reklama
Dziewczyny nie martwcie się, że nie macie jeszcze brzuszków, moje zdjęcie robione w 12 drugiej ciąży, a w pierwszej taki brzuszek jak mam teraz miałam dopiero w 20 tygodniu! Więc kochane macie czas :)

ja taki jak mam teraz w 12 tyg w 1 ciąży miałam w jakimś 6 miesiącu:shocked2::-p:-)
Naddi cudny brzuszek:tak:
Mońcia chudzinko ja podpisuje się pod postami dziewczyn, widać już po malutku dzdziolkowy brzuszek:tak:
i ja wstawiam swój, przepraszam za jakość bo to komórkowe, ale za to świeżutkie bo sprzed pół godziny;-)
niby cały czas chudnę, a o jeansach mogę zapomnieć:sorry2:
 

Załączniki

  • zdjęcie0294.jpg
    zdjęcie0294.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 100
Anna , no jak na taką szczuplaczkę to brzucho super !! :-)
chyba ja na swój będę musiała jeszcze trochę poczekać ;-)
 
dziewczyny ale super brzuszki!! u mnie na razie nic do fotografowania, ale jak coś się zmieni to wstawię fotkę:-)
 
a ja tez moj jakos sfotografuje... NIby nie zaliczam sie do grubaskow, wrecz przeciwnie, ale brzuszek mam taki jakbym z miesiac swieta miala ;)
 
reklama
widzę, ze brzuszki rosną:)) świetnie:-) u mnie jeszcze nic nie widać, brzuch zamiast rosnąć maleje a ja zamiast tyć - chudnę :-( narazie -1,5 kg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry