reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Luxik-ale ja zauważyłam ze na kazdym mleku jest inaczej:baffled:kazda mama wie najlepiej;-)
A Adas raczkuje do tyłu bardzo nieporadnie:sorry2:i w rezultacie siada na pietach:-)do przodu wogóle mu nie wychodzi ale ostatnio staje na palcach i wyglada jakby robił pompki-wstawiłam zdjecia na garnek:tak:Śmieszne te nasze maluchy:-Dale doskonale sie czołga i musze zastawiac wyjscie z pokoju bo ostatnio doczołgał mi sie do kuchni:baffled:ja sie odwracam a on przy lodówce:-p-niby daleko nie ma,ale uwazac trzeba:tak:
 
reklama
tomola ja dawałam jedna łyżeczkę syropu i rozcieńczałam z 40 ml wody:tak:

Piotrek pije 200 ml mleka dwa razy dziennie plus obiad i kaszka albo mleko zamiast kaszki :tak:

Duzo zdrówka dla wszystkich chorujących babelków;-)

Ja odstawiłam Piotrka do teściowej i jak narazie jestem wniebowzieta że jestem sama chodziaz na wieczór pewnie zaczne tęsknić:-(

Dzis dowiedziałam sie od prababci Piotrka że Andrzej zaczął chodzic w wieku 9 msc:shocked2:Mó wi że Piotrek mocy i tez tak szybko zacznie hehe zobaczymy...no ja nie wiem czy chce tak szybko zacznie wszystko sciagac to bedzie dopiero latania:dry:
 
Dzis dowiedziałam sie od prababci Piotrka że Andrzej zaczął chodzic w wieku 9 msc:shocked2:Mó wi że Piotrek mocy i tez tak szybko zacznie hehe zobaczymy...no ja nie wiem czy chce tak szybko zacznie wszystko sciagac to bedzie dopiero latania:dry:

Natalia-ja z mężem tez chodzilismy jak mielismy po 9 mscy-myslisz ze to tak przechodzi:confused:bo sama juz nie wiem:dry:
Pod wieczor będziesz tęsknic-ale należy Ci sie troszke odpoczynku-na razie korzystaj ze jestes sama:tak:
Adas pije mleko tylko w nocy 2x 150-no i kaszkix2-to tez na mleku
 
Aleeee macie fajnie, mój Kubala to taki leniuch... jak na brzuchu lezy to zamiast do przodu sie posuwac to obraca sie na bok i ląduje na plecach i tak mu najlepiej... ale chyba nie powinnam się martwic, co dziewczyny :szok: ???

Nie pamiętam juz kto sie pytał o to skąd jestesmy, ale wiem, ze zapomniałam odp.
No więc mieszkamy w Poznaniu. Jest tu ktoś jeszcze z naszej okolicy?


Natalia85 - życzymy miłego odpoczynku, korzystaj z "wolności".
Ja dzisiaj zostawiam moich panów samych i lece na zakupy... ;-)
 
My z siostra tez tak wczesnie chodzilysmy, w okolicach 10 miesiaca - ja 2 tyg wczesniej:cool2:ale juz brat dopiero jak skonczyl roczek - podobno chlopcy pozniej:dry:
za to moj maz wogole nie raczkowal:no:od razu chodzil:-Dciekawe jak maly...
Natalia na noc tam maluszek zostanie???:confused: w dzien to sobie jeszcze jakos wyobrazam bo zawsze cos sie robi ale w nocy to bym chyba nie zasnela:sorry2::blink:ale Ty chyba nie pierwszy raz tak odstawilas do babci:-Dswoja droga wygodne:cool2:
ja dzis wyskoczylam na 3 h z domciu na zakupy, dobrze,ze torby byly ciezkie bo mnie chcialo z chodnika zepchnac taki wiatr byl:szok:oczywiscie dla siebie nic nie kupilam za to Karol dostal kilkanascie sloiczkow, kilka kaszek, smoczkow itd...chyba kazda z nas ma takie zboczenie:sorry2::baffled:
 
Natalia na noc tam maluszek zostanie???:confused: w dzien to sobie jeszcze jakos wyobrazam bo zawsze cos sie robi ale w nocy to bym chyba nie zasnela:sorry2::blink:ale Ty chyba nie pierwszy raz tak odstawilas do babci:-Dswoja droga wygodne:cool2:

Karolina
to nie tyle wygodne co zdrowe....uwierz mi przebywanie z maluchem 24 na dobe sam na sam od poniedziałku do piatku z mężem daleko od domu może uderzyc w głowe...:sorry2:

A co do raczkowania to ja własnie tez slyszałam że niektóre dzieci omijaja etap raczkowania i odrazu przechodza do rzeczy i śmigaja na nóżkach:tak:
 
Natalia u mnie jest podobnie, maz wychodzi o 8 i wraca o 20:no:wiec tez sama siedze z malym:baffled:ale co zrobic taki los, juz za miesiac do pracy ciekawe jak to wtedy bedzie:sorry2:
 
To nie to samo Twój mąz o 20.00 jednak wraca i widzisz go codziennie..możesz przy nim zasypiać...:sorry2:wiec nie ma porównania..:no:.A jesli chodzi o opieke nad dzieckeim to rzeczywiscie często jest tak że mamusie siedza cały dzień z dziecmi a tatusiowie w pracy...
 
reklama
oj wiem coś o tym dziewczyny:tak: to siedzenie w domu potrafi doprowadzić do depresji, do tego ponura bura pogoda, płaczące niemowle i mąż całymi dniami w pracy. nie mam tu rodziny ani przyjaciół, więc sami w trójkę jesteśmy na siebie skazani, oj bywa ciężko, marzy mi sie jakies wyjście z domu-chocby na spacer, ale tu ostatnio tak wieje i leje, ze szkoda mowic...zazdroszczę wam wsparcia dziadkow, cioteczek itd.ja niestety nie mam tak dobrze, juz nie pamiętam kiedy ostatnio miałam chociaż z 3 godzinki dla siebie, chyba jak jeszcze w ciąży chodziłam, no ale co tam DAMY RADĘ...
kubala z Poznania jestes?! ja tez przed emigracja mieszkałam pod Poznaniem, oj tęskno mi za tym miastem czasami tęskno...pytałas o huśtawkę, tylko nie pamietam czy w tym watku, wklejam linka, własnie taka mamy. GRACO LOVIN HUG SWING – Top Online Toy Store in Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
 
Do góry