reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Ja dziś zakupiłam z Nivei z filtrem 30 kosztował 25 zł z wyzszym filtrem kosztował juz 41:szok: Masakara poprostu te ceny:wściekła/y:
 
reklama
Ja tez mam Ziaje z filtrem 30. Tylko dzisiaj przed wyjściem zapomniałam posmarować i chociaż co chwilkę odwracałam małego to i tak raczki i nóżki mu sie dość mocno opaliły.Na razie nie marudził z tego powodu a jutro mu chyba narzucę cos lekkiego z długim rękawem żeby go słonce bardziej nie spiekło.
 
My dzisiaj przezylismy koszmar, wstalismy rano, tatus pojechal do szkoly na zajecia a my jak zwykle poszlismy do duzego pokoju wlaczylismy bajeczki i juz mialam mala polozyc na podlodze ale doszlam do wniosku ze bedzie mi za bardzo broic i nie bede mogla kaszki jej zrobic, wiec wsadzilam ja w krzeselko i zrobilam kaszke, jemy, jemy a w drugim koncu mamy poukladanych kilka zabawek Zuzi zeby ciagle nie przenosic od nas, ja patrze a tam sie te zabawki ruszaja:szok:, przecieram oczy ruszaja sie nadal:szok: Podchodze a tak normalnie mrowisko chyba ze sto mrowek lazi po dywanie. Alarm podnioslam odrazu, babcia przybiegla szukamy skad to sie tu wzielo:baffled: czy z czyms z dworu przynieslismy czy jak, patrzymy a tu sznurem po balkonie od sasiadki ida, bo sobie kwiatek nowy przyniosla pewnie z mrowkami i przez niedomkniety balkon od rana powlazily. Tak sie na nich wkurzylam bo najpierw przez 5 miesiecy wiercili nam tera zpala na balkonie i dym do nas leci a dzisiaj jeszcze to. I nie mozna im nic powiedziec bo z morda wyskakuja i drzwiami trzaskaja.:no::wściekła/y: Musialam odkurzyc bo normalnie jak na polu bitwy te mrowki lezaly. I jak tu dobrze z sasiadami zyc?

A tak wogole to z okazji tego pieknego i szczegolnego dnia, pierwszego dla naszych sierpniaczków, najlepsze zyczenia dla wszystkich wspanialych maluszkow i dla starszych słoneczek!!!
 
Hej!
Ale pogoda :-) trochę za gorąco... ja Kubę też smaruję kremem Nivea z filtrem 50, on ma karnację po mnie więc im większy faktor tym lepiej...
Poza tym u nas wszystko w normie, zęby dwa, nadal nie raczkujemy tyko na pupie jeździmy, zobaczymy co z tego będzie. Pozdrawiam!
 
Ewelia, mało ciekawe masz sąsiedztwo:baffled:

Mały śpi kurczę, już 2 godziny.A potem będzie buszował nie wiadomo do której:baffled:.Czekam aż się obudzi, co na spacer wyruszymy, w południe nie byliśmy bo taki żar. O już się budzi:-D
 
WSZYSTKIM KOCHANYM DZIECIACZKOM ŻYCZĘ SAMYCH RADOŚCI, POCIECHY Z RODZICÓW I BEZTROSKIEGO ZDOBYWANIA ŚWIATA!!!

Uch, sto lat mnie tu nie było, przepraszam, ale nie znajduję czasu. U nas wszystko super, dziewczyny zdrowe i wesołe. Ulka dzisiaj skończyła już 10 m-cy, ależ to zleciało, pamiętam jak tu sobie pisałyśmu o ciążach nie dawno a tu już prawie duże dzieciaki mamy :D
Postaram się jakoś wpadać częsciej, tymczasem życzę dobraj nocki!!
 
Witaj Naur. Faktycznie dawno cię nie było. Ja sobie właśnie wczoraj myślałam o tobie. Super że u Was wszystko ok. Oby tak dalej :tak:
 
Witamy wszystkich po dlugiej przerwie!
Wszystkiego naj dla mamusiek i dla dzieciaczkow:tak:
A ja sie pochwale, ze u nas zaczyna sie ...raczkowanie:szok::szok::szok::-Dod wczoraj Karol zasuwa po lozku, na dywanie ostroznie i z przerwami - cwaniak maly:-D a zaczelo sie od tego, ze chcial wziac balsam lezacy na drugim koncu lozka:-p sam juz zaczyna stac ale mam nadzieje, ze raxczkowanie bardziej mu podpasuje:eek:
 
reklama
Hej kobitki!

Katrins ale stres przezylas!!bardzo wspolczuje, na szczescei juz po wszystkim:tak:

ewelia problem ciezki do rozwiazania, tymbardziej ze ich reakcja jest zenujaca, wspolczuje.

karolki
super!!!

Naur
calusy dla dziewczynek, tez sobie myslalam kiedys jak to niedawno z brzuszkami sobie rozmawialysmy, teraz sie juz to zmienilo, mniej czasu.

Dawno mnie nie bylo.
Biznesik sie rozkreca, nie mam kiedy cokolwiek napisac,czytac.
Jestem w Polsce przyjechalismy w sobote,taaaki upal, a u nas w Luxie tornado bylo, pada, zimno.
Mialam wracac dzisiaj Carlo ale podroz byla koszmarna, jechalismy 2 dni, korki na autostradach , wypadek, objazd, nie pojade wiecej z malym samochodem tak dlugo, wiec wracamy samolotem :tak:

Odnosnie kremu z filtrem jeszcze nie zakupilismy bo u nas ciagle pada i nie potrzebujemy,ale mysle ze sie wybierzemy zaraz do apteki..

Ostatnio czyms bylam zajeta, a maly kota gonil , przez chwile jakos tak cicho sie zrobilo i patrze a on na schodach w polowie , wlazl tam glizda, szok,bedziemy musieli juz barierki montowac.
 
Do góry