reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Jestem wrocilismy bylismy ogladac 2 ostatnie domy ktore nas interesowaly, na jeden nawet sie napalilam dopoki nie obejrzelismy ostatniej 'niby' sypialni wielkosci 2X2, teraz pewnie dalo by sie upchac dziewczyny w jednym pokoju ale domyslam sie ze jak beda mialy po nascie lat juz nie beda chcialy miec razem pokoju.

Lece was nadrobic
 
hej , dziewczynki, wczorajsza wizyta byla taka ze nie bylo dokladnie jeszcze widac:) lekarz powiedzial ze widac ze cos sie tam kroi:) i ze mam przyjsc za 3 tygodnie i wtedy mi obiecuje ze mi juz pokaze dokladnie:) dzis bylam robic bete mialam 261.48 ale chce isc w piatek ja zrobic jeszcze raz i zobaczyc przyrost:) dziewczyny ... was nadrobic to jak wygrac w totka hehe:)
 
anaber nie widzę ... ale to dopiero 8 dni, więc nie spodziewam się czegoś wielkiego, po miesiącu może tak... chcę wytrwać i WY MUSICIE MI POMÓC :-) nie mam aż tak rygorystycznej diety jak TY... po prosto jem zdrowo, mniej i 5 posiłków, w tym 3 główne i 2 przekąski, np. jabłko , szklanka soku pomidorowego.;-)

marta trzymaj się :*

scoti życzę wytrwałości, kurde ciężka sprawa :) a Maja chodzi do przedszkola ???

marka zrób za 2 dni, wiesz sama że przyrost najważniejszy. Ładna 261 :)))))))))))

m gra w coś ... i mówi że nakarmi młodego o 23-24 więc chyba skorzystam i idę spać :)

dobrej nocy :*:*:*:*
 
Ostatnia edycja:
Bietka od kwietnia ma isc do szkockiego na 3,5h dziennie, teraz chodzi tylko w soboty do polskiego przedszkola, pasowaloby ja juz gdzies zapisac ale poczekam jeszcze az zdecydujemy sie na jakis dom, narazie wygrywa ten do remontu jeszcze jutro M pojdzie tam z tata poogladac dokladnie i moze troche doradzi ile by taki remont kosztowal itd.
 
Dobry wieczór moje dziewuszki!!!
Ja jestem i czytam,nadrabiam Was ale rzeczywiście nie mam siły nic pisać.
Od wczoraj boli mnie głowa i ucho,chłopcom chyba nieco lepiej,a Franuś nawet mniej kaszle niż Karolek i nie wymiotował już więcej od kaszlu i kupkę też ma prawie normalną.Mój m mnie dziś bardzo wku...rwił,oj bardzo mi na odcisk nadepnął:wściekła/y::szok:!!!Otóż wczoraj robiłam naleśniki ze szpinakiem na kolację,zostało mi parę naleśników i czystych krążków.W nocy wstałam by sprawdzić czy schował do lodówki,no i schował.Ja dziś do lodówy zaglądam a ten jełop nie włożył tych naleśników do pojemniczka,nie owinął tego nawet folią spożywczą i te naleśniki wyschły jak pieprz.Wściekłam się,i powiedziałam jemu że niech zrobi mi nowe,a on że nie umie.Więc ja mu mówię zadzwoń do swojej mamuśki niech ci podpowie.M mówi,że jemu pasują takie naleśniki,więc ja mu mówię że jak lubi żreć suche żarcie jak pies to niech sam to wpiernicza.Cały czas mi m się podlizuje,dopiero teraz nieco mi przeszło,kazałam jemu zapindalać do SOWY i kupić mi kostkę porzeczkową,torcik bezowy i porcję tortu czekoladowego,a co!!!Anisiaj już połowę zeżarłam za F lub Z i Dzonka za twoją przyszłą fasolinkę!!!
Aguś będzie dobrze z Kubolkiem i wszystkiego naj ,dużo zdrówka dla córci z okazji urodzinek!!!
Kinga za ciebie też!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Magda mój już prawie 7 letni Karolek uwielbia Batmana,dałoby radę zrobić jemu ciepłą czapę wiązaną z szalikiem i rękawiczkami i za jaką kwotę???
Wioluś uśmiech dziecka dla matki jest jak nagroda,a pierwszy uśmiech bezcenny!!!
Bietka jak Igi,a ty kochana nie masz już chandry???
Małgosiu mega zdolna kobietka z ciebie!!!
Martuś czasami tak z dzidziami bywa,że mamuni nie pozwalają nawet na względny spokój,ale ja największego harmidru z dziećmi nie zamieniłabym na super spokój i odpoczynek w samotności!!!

No i zapomniałam co mam jeszcze napisać-PRZEPRASZAM!!!
 
6 mamo witaj :) Kochana powiedz mi wiesz cos na temat pogrzebu Marty S. to dziewczyna ktora walczyla z bialaczka niestety walke przegrala. pochodzi z gorzowa a mieszkala w irlandii w tym miescie co ja kiedys. sledzilam jej losy na jej blogu osobiscie jej nie znalam ale bardzo poruszyla mnie jej historia. osierocila synka i zostawila meza :-(
 
reklama
Do góry