reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Hej z rana. Pierwsza dzisiaj jestem:-) obudzila mnie pielegniarka z termometrem
Szostkowa Mamo, super, ze z dzieciaczkami lepiej. Z facetami to juz tak jest, jak sie nie powie krok po kroku jak co zrobic to zrobia wlasnie tak jak Twoj M;-) dziekuje za kalorie na poczet fasolinki, przydadza sie. A inne dziewczyny sie dietuja, wiec tylko w Tobie nadzieja:-*
Scoti, z domem porzadnie sie zastanow, bo to nie takie hop siup. Idealnego nie znajdziesz, ale powinien spelniac te najwazniejsze kryteria jak na przyklad bezpieczenstwo;-) macie jakis limit czasu w jakim musicie dokonac zakupu?
Bietka, skoro jestes zmeczona to kalorie spalone i tego sie trzymajmy. A na koncu i tak wazne jest, zebys zmienila swoje nawyki zywieniowe. C jest ok, ale raz na jakis czas;-) i moim zdaniem lepiej samemu upiec, bo przynajmniej wiesz co tam jest;-)
Magda, chetnie zobaczylabym wzory na Twojej grupie:-)
Agus, kciuki za wizyte u lekarza, zeby wszystko bylo ok&&&&&&&&
Kurcz mam skleroze i nie pamietam co mialam jeszcze napisac.
Milego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka ja tak na spiocha z tel. Z wyrka. Jakas nie wyspana jestem.

Dzoana dzis do domku?

Madzia dziekuje za zaproszenie :-)

Milego dnia :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej Dziewczyny! wstałam i ja. M zrobił mi inną kawę niż lubię bo mu się mielić nie chciało i teraz musiał robić drugą:)
Magda, podszywasz czapeczki polarem? myślę o takiej wiosennej czapce, na chłodniejsze dni. Tylko nawet nie mam pojęcia z czym ewentualnie.
Dzoana kiedy wychodzisz???
Miłego dzionka!!
 
hejka :)

piszę szybko bo ssak już się budzi:-)

justi no ja odczuwam na razie taką "lekkość", nie jestem taka napchana, najedzona, wstaję od stołu z lekkim niedosytem i jest OK no i piję wodę co jest dużym plusem,:-)
6 mamo dziękuję chandra poszła sobie :)
magda dzięki za zaproszenie
dzoanka wypuszczą Cię dziś mam nadzieje, jak się czujesz? boli coś?
 
dzien dobry :)
mala lezy i ma czkawke ja pije kawke a m poszedl do pracy.
mam zumbe tzn poki co jedna czesc mi sie sciagnela taka co pokazuja kroki fajne to. teraz sciagaja mi sie jakies inne czesci. m znalazl to na torencie
milego dnia wszystkim
 
reklama
hejka laski noc masakra o 2 w nocy obudził nas dzwonek do drzwi chyba z 5 razy m otwiera a tam bezdomny chce pieniędzy nosz kur..... ciągle wyganiał m żeby poszedł zobaczyc która godzina pewnie chciał coś ukrac masakra, a od 5 młody nie śpi już.... dajcie skrót proszę

Zobacz załącznik 531656 SKOŃCZYŁAM MOJĄ CZAPKĘ :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry