• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Jestem mały wypił kaszkę na noc z mleczkiem i śpi ;-)
Anisiaj kumpela moja by Ci wzieła ciuszki ale ona z pruszkowa to daleko od Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daleko Martus, jakies 40km. Jesli moglyby u niej troszke polezec, to m w marcu by jakos podskoczyl, bo teraz nie ma wolnego weekendu. Kurcze, az mi glupio,ze chcesz mi cos dawac ;)

6mamo, no! Znasz sie na rzeczy :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry