• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
aguś jak długo macie jeszcze antybiotyk ??? masz flegaminę baby ??? ile ml podajesz Kubusiowi - podajesz strzykawką ??? :-);-) idziecie jeszcze na kontrolę ? :)

anisiaj a Ty śpisz jeszcze ????

6 mamo a Ty gdzie dzisiaj się podziewasz ???

m podpisał nową umowę z TP i mam za darmo rozmowy do Angli i UE i USA :szok:

justi jak tam ???

bobo zdjęcia Juleczki są cudowne, chcę jeszcze WAs w 3 zobaczyć

idę kąpać małego :)))
 
Bietka w piątek idziemy do kontroli, i do piątku mamy antybiotyk, który podaję mu strzykawką, albo łyżeczką a flegamina baby jest w kropelkach, na szczęście nie mam problemów z lekami bo on mi pięknie wszystko połyka, osłonę tak samo a ten antybiotyk jest ohydny jest bardziej gorzki niż grapefruit

Aniołkowa jesteś już????

Justi jak się czujesz???

idę kąpać małego:)
 
Dobry wieczór dziewuszki!!!
Pokornie proszę o wybaczenie za moją nieobecność,ale mój m zapomniał zapłacić za neta i dziś rano specjalnie do ich firmy zapindalał by zapłacić i żeby nam od razu włączyli.

Aguś bardzo się cieszę,że Kubusiowi jest lepiej,silny chłopczyk!!!
Bobuś witaj z powrotem!!!
Anisiaj zupy owocowe są przepyszne!!!!:-):tak:
Małgosiu dziękuję za pomoc!!!

Kurczę nadczytałam Was,ale nie pamiętam co mam odpisać-przepraszam!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry