reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

upssssss
4c2eb6ebcfc4764b4fa50fa3186c1d51_th2.gif


dziekuje Ci ma Pani ze mnie poinformowalas o nowych trendach co bym nie byla w tyle z warszaffffffka :)
 
reklama
Bobo, ja biorę aparat:)
A co do portfela, to nie będziemy Ci robiły konkurencji w byciu wyjątkowym i weźmiemy standardowe:))))
 
Noooo, a zaglowke masz,zeby sie w kostiumie po Zegrzu lansowac?;)

My tu glupie gadamy, a bietka juz spi w zelowej masce,zeby mlodziej wygladac ;) naiwna i tak mnie nie przebije, bo mam po ciazy tradzik jak nastolatka i mi zelowe maski niepotrzebne,zeby przywrocic mlodosc :D
 
justi oooooooo wielkie dzieki :)

a co jak bietka nie bedzie chciala swojego rozowego schowac? i bedzie go miec na szyji? to bede miala konkurencje :(

oooo wiem juz wiem

ja pojde z aga i ona bedzie moim opiekunem a Ty z bietka i Ty bedziesz jej opiekunem. i konkurencji nie bedzie bo pojdziemy inna droga :) a i ludzie sie nie zorientuja ze cos z nami nie tak bo bedziemy mialy was - naszych opiekunow :)
 
reklama
Do góry