reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starszaki:)

a mi Wojtaszke dał pozadnie w kość - w czwartek byliśmy na szczepieniach... a jako ze szczepienia miał odroczone tak teraz lekarka chce wszystko nadrobić i dostał 4 szczepienia... wieczorem zaczoł goraczkować, i tak trzymało go do dzis rana... teraz za to szleje... i nadrabia te 3 dni... jeszcze dziś w nocy obudziła go goraczka... i siedzialam z nim do 3 a w miedzy czasie latałam do kibelka ze soba... koszmar...
 
reklama
ASTERIA - oj to dał Ci mały wycisk. Nam też Przemek ostatnio daje czadu. Postanowił chyba ostatnio rekord pobić w tempie rośnięcia ząbków. Sypią się 1 za drugim ostatnio a mały szaleje. Dlatego też rzadziej bywam na forum.
 
Z tego co zaobserwowalam nam +- jeden na miesiąc wychodzi:-)

Asteria rzeczywiście dał popalić:-D

Ja jeszcze mam o tyle dobrze, że narazie z Małą jest A. ale nie wiem jak to późnije będzie jak będzie musiał iść już do pracy....A skończą się truskawki....
 
a jak to jest z tymi genetycznymi? płaci się za nie czy wskazania muszą być? bo mój brat ma autyzm i epilepsje i się zastanawiam, czy w związku z tym badania można zrobić, ale w sumie i tak urodzę to dziecko i tak, więc nie wiem czy jest sens...
 
a jak to jest z tymi genetycznymi? płaci się za nie czy wskazania muszą być? bo mój brat ma autyzm i epilepsje i się zastanawiam, czy w związku z tym badania można zrobić, ale w sumie i tak urodzę to dziecko i tak, więc nie wiem czy jest sens...

Badanie PAPPA wyklucza w zsadzie tylko kilka chorób, a tak naprzwde to despół Downa, bo z pozostałymi i tak nikłe szanse na urodzenie. Nie wiem czy amniopunkcja wykrywa coś ponadto, ale moim zdaniem nie, takie choroby jak autyzm czy epilepsję diagnozuje sie czasem nawet u kilkuletnich dzieci.
 
Iga a dlaczego będziesz miała te badania genetyczne i na kiedy masz wyznaczony termin? powiem szczerze,że ja też będę miała i strasznie się ich obawiam.
u mnie wiek powyżej 35 roku życia - mam 38 lat, pappa juz miałam pobrane 15 czerwca, tydzień wcześniej ze względu na wyjazd, a usg genetyczne mam 30.06. i później decyzja czy robić amnio czy nie
 
Ostatnia edycja:
u mnie wiek powyżej 35 roku życia - mam 38 lat i poprzednia ciąża rok temu ZD, pappa juz miałam pobrane 15 czerwca, tydzień wcześniej ze względu na wyjazd, a usg genetyczne mam 30.06. i później decyzja czy robić amnio czy nie

jeśli mogę jeszcze zapytać,poprzednią ciążę zatrzymałaś czy nie? jeśli jest to zbyt osobiste pytanie to bardzo przepraszam.pytam,bo ja wiem,że jeżeli będzie u nas ZD to nie zatrzymam. i jeszcze jedno,jeśli podjęłaś decyzję o urodzeniu to może orientujesz się jaką maluch ma trisomię? prostą czy złożoną?
 
reklama
Vika ostatnio zrobiła siku w nocy, obudziła się i stwierdziła na takiej pełnej kurw*e "no i zrobiłam siku.. i wszystko jest mokre!!!" wstała i przyszła do mnie, że ma mokre majtki i trzeba zdjąć. zdjełam jej wcisnęła mi się na łóżko, wtuliła i poszła spać :D
 
Do góry