reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starszaki:)

padło dzisiaj straszne pytanie:D
"-mamo.. a jak dzidziuś wszedł do brzuszka?
-urósł z takiego malutkiego ziarenka
-a jak z niego wyjdzie??
-noo jak już będzie duży i będzie chciał wyjść to zapuka i pan doktor otworzy brzuszek i go wyjmie.
-ahaaa.. ale to ja nie chcę mieć nigdy dzidziusia bo potem brzuch będzie zepsuty i będzie go trzeba wyrzucić na śmietnik"

zaskoczyła mnie tym pytaniem.. szczerze mówiąc to mnie kompletnie zatkało na chwile:D
 
reklama
padło dzisiaj straszne pytanie:D
"-mamo.. a jak dzidziuś wszedł do brzuszka?
-urósł z takiego malutkiego ziarenka
-a jak z niego wyjdzie??
-noo jak już będzie duży i będzie chciał wyjść to zapuka i pan doktor otworzy brzuszek i go wyjmie.
-ahaaa.. ale to ja nie chcę mieć nigdy dzidziusia bo potem brzuch będzie zepsuty i będzie go trzeba wyrzucić na śmietnik"

zaskoczyła mnie tym pytaniem.. szczerze mówiąc to mnie kompletnie zatkało na chwile:D

dzieci sa boskie:D to tak jak ta dziewczynka na wizycie mojej:D
 
a mój synek to jak założę pieluchę to na pewno wstanie z pełna, jak pójdzie spać bez to sie nie zsiusia.
on po prostu wie ze w pieluchę wolno sikać i już.
ale ja mu na noc pieluchę zakładam. bo on jak sie budzi o 4 rano to mówi ze chce siku by go wysadzić ( sam nie umie sie rozebrać jeszcze) ale ja często po prostu jestem nie przytomna i jakoś za późno reaguje. i zdarzyło mu sie popuścić. wiec zakładam pieluchę. poczekamy z nocnym odpieluchowaniem do okresu po ciąży :) az będę kontaktować co do mnie o świcie mówi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry