reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starszaki:)

wybierzemy sie popoludniu do prababci Wojtaszka i tam bedzie siedziec na dworze to moze sie zmeczy... Wojtaszek wstaje 7.30-8.00 już nie wiem jak do zachęcic do tego zeby spał dłużej.
 
reklama
moje dziecie szybciej niz o 22.30 nie zasnie, mam tak od samego poczatku. Moge robic wszystko, wymeczyc, i w ogole a ona dalej zywa i spac nie chce

tylko ja jestem wykonczona bardziej...
 
Dziewczyny :) Czytam Wasze wypowiedzi i oczy przecieram ze zdumienia.... :szok:
Mój Tomek o 6tej jest zawsze superwyspany i gotowy do podboju świata.:no:
Zasypia o 21, a w ciągu dnia ma jedną 1,5godzinna drzemke... Więc wcale dużo nie śpi:baffled: Ale bym chciała obudzić się koło mojego maluszka o 8mej... :tak: ;-)
 
no to pozno masz racje... moze ja tak spoboje... chodz nie wiem czy to sie uda b mlody przyzwyczajony do 21.30 i dziadulec maly pada na rekach jak jest pozniej;P

eh, a teraz szukam telefonu dla odmiany bo mlody go gdzies schowal...

UDUSZE DZIS GO!!
 
dzieci jak ciaza kazde inne, moze nocne markowanie ma po mnie, Magdalena

cora ma dwie drzemki od 1,5-2,5 godzin w ciagu dnia


fajnie, ze sie ujawnilas stycznowko

Asteria, jak tak Ci zasypia to watpie, ze zmienisz jego nawyki:-p
 
spac do 9 to u mnie marzenie :)
Marcel chodzi spac ok 22 i wstaje ok 5 :)
wraz z wschodzem slonca :) i ma jedna 2h drzemke w ciagu dnia
dzis sukces spal prawie do 7, ale w fr pozniej slonko wschodzi wiedz zegar mu sie przestawil :)
asteria dzieci maja takie dni :) mi tez czasem instynkt mordercy sie wlacza. tym bardziej ze moj to krzykun i trzaskun. jak ma gorszy dzien to tylko krzyczy piszczy jeczy i steka i wszystkim trzaska, drzwiami zabawkami itp.
 
reklama
Do góry