reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Izabelko mam nadzieję że mile i szybciutko zleci nam wszystkim ten czas oczekiwania na nasze maleństwa :)
Co do tej "baby" to współczuję :( ale wiesz jak niektórzy ludzie mają nudne i besensowne życie to muszą się interesować cudzym żeby sobie umilić chwile... :) Ja osobiście już przestałam się takimi przejmować bo u mnie pełno takich wrednych bab, no ale co poradzić... nie przejmować się :) Wkońcu to my jesteśmy szczęśliwe a może i im dajemy szczęście tym że żyjemy ;D heh :)

nullka mam nadzieję że wypoczęłaś po urlopie :) Czekamy na fotkę z niecierpliwością :)


Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
zdj281cia0442ay.jpg

Mój przunio po odpoczynku i w 17tygodniu ;D
 
malubrznadmorz4es.jpg
A to moje maleństwo w 18 tyg nad morzem, duzy tu wyszedł brzunio ale dla mnie to powód do dumy choć ja rzeczywiście obrączki nie mam. W każdym razie jeszcze nie... :-( Ale maleństwo ma tate, który choć daleko to bardzo nas kocha! I to jest ważne...
 
Drogie Styczniowe Brzusie!
Jestem na forum "W oczekiwaniu na ciążę", ale tam rzadko ktoś zagląda. Aktualnie szukam dobrego lekarza i szpitala w Warszawie (lepiej czuję się jak to jest kobieta). Elżbietka z forum poleca mi Karową. Ale lepiej żeby stamtąd był też lekarza. Aktualnie nie jestem w ciąży, ale zaczynam za 2 miesiące pracować nad tym. Czy możecie mi pomóc?

Pzdr

Edka
 
Mija, anusiakanusia macie obie śliczniunie brzusie :) zresztą wiecie... dla mnie wszystkie brzusie są śliczne :) wkońcu w każdym maleństwo mieszka, więc muszą być śliczne :)
Może wkrótce uda mi się wkleić mój brzuszek :) troszkę sobie urósł a i ja delikatnie przytyłam... ostatnio ok.kilograma czyli w sumie 3 kilo przy czym na początku schudłam 2 :)
A jak wasze "osiągnięcia" wagowe dziewczyny ??? :)

Edka ja Ci niestety nie pomogę ponieważ to nie moje okolice zamieszkania, przykro mi. Życzę maleństwa jak najszybciej :)


Pozdrawiam serdecznie i życzę zdróweczka :-*
 
Witaj Dodeczko:) -Pisałam do Ciebie na forum -galeria brzuszków-, ale nie dopisałas..co u Ciebie słychać??..Tesknimy za Tobą..-my starające sie wciaż;)- To ja Dorka..mam nadzieję, zę mnie pamiętasz- co u Ciebie??..Jak samopoczucie??
 
Hej!

fajne te Wasze brzuszki, ja też już mam malutki, leżąc w szpitalu trochę urósł. Poproszę jutro męża, żeby mi pstryknął fotkę i wkleił. Pozdrawiam!!
 
reklama
Izabelko:)Cieszę się, ze Cię poznalam- bardzo ładnie wygladasz- tak dziewczęco..niewinnie..JUż dziewczynom -starającym powiedziała, że łobuziara jestes..i nam sie nie pokazalas..by tu wpadły podziwiać Twój brzunio:)
 
Do góry