reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Hihi ale przecież się pokazałam wam już ;D w sukni ślubnej :) ale dziękuję za komplement :)
A tak poza tym to też wam pisałam że tu mnie możecie zobaczyć może nie doczytałaś :) ;D :) pozdrowionka
 
reklama
Rusałka, u mnie już wszystko w porządku. Trochę martwiłam się o dzidzię bo nam się kosmówka odklejała, ale już się przykleiła, a dzidzia jest śliczną zdrową kruszynką. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)
 
Witajcie:)
Izabelko..Faktycznie-mam spore braki. Powiedziałam dziewczynom, ze tu jestes..a one, ze wiedza i widziały Cię w czesniej w białej suki- dałuy mi link do str..i smiały się, ze taka cofnieta jestem;)..
Kasiu- Ciesze sie, ze wszystko w porządku-Zasłuzyłas na zdrowiutką śliczną dzidziunię po tym co przeszłaś- Wszystkego naj!Teście sie pewnie bardzo cieszą.."karierowiczka"(wg nich) ur im wniunia:)/nię:)
Wszystkim duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo samych szczęśliwych chwil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kasiu!!!!!dużo zdrówka wam życzę!! i kosmówki na miejscu!!zreszta juz niedługo łożysko będzie, to bedzie pewniej!! ale i tak bedzie dobrze, jestes tego warta!!!!trzymajcie sie mocno siebie!!

Izabelka , niech rośnie brzusio, a ty go nam pokazuj :), moze to zadziała i fluidki z brzucha pójdą??
 
Rusalka przepraszam że nie odpisałam, widać nie doczytałam wiadomości :( Przepraszam raz jeszcze, strasznie się cieszę że o nie nie zapomniałaś :-* Dziękuję za troskę u mnie wszystko wporządeczku :) apetycik dopisuje :) dziś idę do gin bo w zeszłym tygodniu była na zwolnieniu, mam nadzieję że wszystko z maleństwem OK :) trzymajcie kciuki, proszę :) Strasznie za Wami starającymi się stękniona jestem i obiecuję że Was odwiedzę, do tej pory nie miałam na tyle czasu by śledzić każdy wątek w jakim wcześniej "uczestniczyłam" ale obiecuję że się poprawię wkrótce :) Jesteś Kochana :-* jeszcze raz dziękuję za pamięć i troskę :)

Kasiu życzę zdróweczka, zdróweczka i jeszcze raz zdróweczka :) Odpoczywaj i dbaj o siebie :) Czekamy na Twoją foteczkę z niecierpliwością :)

Izabelko czy ja też mogłabym poprosić o link tej stronki na której jesteś w sukni ślubnej ;D Dziękuję :-*

PS. Rusalka, Elżbietka życzę Wam jak najszybciej fasoleczki bo ja cały czas się o Was modlę :) nie zapomniałam i nie zapomnę o Waszych staraniach kochane :) nie moge się doczekać Waszych brzusiów na forum :-* Całuski :)
 
a jednak pamiętasz mnie Dodeczko:)-ogromnie się cieszę:)Widziałam Twój brzuszek-śliczny:)!..oby dzidziunia była zdrowiutka:)!-wszystkiego co sobie wymarzysz!-
kiss
 
Rusałka, Elżbietka, Dodeczka, kochane jesteście :) Miło, że napisałyście tyle ciepłych słów dla mnie i mojej Kruszynki!! Dziękuję!! pozdrawiam :) :)
 
Rusalka jasne że pamiętam :) i zawsze będę :) To przecież dzięki Wam się nie poddałam :-* Teraz trzymam kciuki za Was... i wierzę że wkrótce będziecie szczęśliwymi mamusiami a wcześniej ciężaróweczkami :-* Dzieki za pochwalenie brzuszka :) Teraz bardziej urósł... hi a martwiłam się że mam taki malutki ::)
Kasiu chociaż do tego się nadajemy ;)

Moc całusków i pozdrowionek :)
 
reklama
Do góry