reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Dzioobek, ta moja koleżanka, o której pisałam, że też jest w ciąży ma starszego synka Piotrusia, który urodził się na samym początku 8 miesiąca i miał niezamkniętą przegrodę w sercu. Teraz jej synek 5 października skończył 5 lat i wszystko jest ok, tylko musi jeździć na kontrole co pół roku i mały nie może szaleć wyczynowo, ale sportowcem przecież być nie musi. U Aleksa też wszystko będzie dobrze, zobaczysz.

Pozdrowienia dziewczynki!!!!
 
reklama
Dzieki Kasiu za pocieszenie kazde mile slowo mile widziane ,wiem ze musi byc dobrze w koncu tyle na niego czekalismy :)
zawsze mosze byc wirtuozem fortepianu :) to oczywiscie zart:)
 
Nauseo! Brzuszek śliczniutki. :laugh:

Dziobku! To super ,że Aleks już ciągnie cyca i przybiera na wadze. Z jego serduszkiem też napewno będzie dobrze.

Kasiu! Fajnie ,że masz po sąsiedzku kolężankę w ciąży.

Mężu Buni! Ucałuj żonkę. Trzymam kciuki żeby jak najszybciej wróciła do domku i żeby wszystko było w porządku.
 
Też się cieszę że mam koleżankę w ciąży-już doświadczona mama- ma 16 miesiecznego synka i teraz ma termin na grudzień :) zawsze można sobie pogadać i poradzić. No i np imprezkę zorganizować. Bo na Andrzejki nigdzie nie pobalujemy, a tak razem to będzie weselej. No i Sylwester przed nami- tylko nie wiem czy już dojdzie do siebie po porodzie :) A Wy dziewczynki planujecie huczne zabawy ? ;D ;D ;D
 
My chyba w tym roku nie pobalujemy. No chyba, że maleństwo w brzuszku ma rozrywkowe plany.
Nawet mi się nie chce. Ostatnio interesuje mnie głównie spanie, odpoczywanie i siedzenie w ciepełku. Strach pomyśleć, ale 10 grudnia mam jeszcze poważny egzamin,nie chce mi się go jak nie wiem co
 
Z pewnością sobie poradzisz. Ale mi też by sie nie chciało. Powinnam teraz siedzieć i czytać jakieś książki po rosyjsku czy ang żeby kożystać z tego wolnego...ale tak mi się nie chce :)
 
Dziewczynki korzystajmy póki możemy z tego słodkiego lenistwa, jak nasze maluchy juz będą na świecie nie poodpoczywamy sobie za dużo.

Przesyłam wszystkim pozdrowienia , buziaki oraz życzenia dużo zdrówka .
 
reklama
Izabelka pisze:
Z pewnością sobie poradzisz. Ale mi też by sie nie chciało. Powinnam teraz siedzieć i czytać jakieś książki po rosyjsku czy ang żeby kożystać z tego wolnego...ale tak mi się nie chce :)

mmm z tymi rosyjskimi podpowiemtaki fajny portal jest z roznymi rzeczami do poczytania:)
proponuje te dla dzeci o nieznajce poczytac Nosowa odrazu humor sie poprawi:)

odsylam do stronki http://www.litportal.ru/index.html?r=6&a=300

Aniolekk
 
Do góry