reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Witajcie :)

Nasz maluszek uwielbia spać na boku,na plecach tez nie narzeka jeszcze ;) Ogolnie w nocy jesli nie beknie a bekamy zadko bo maly spi klade go na boku wlasnie w razie czego gdyby miało mu sie ulac. A ze jest z niego łakomczuszek to zjada dosc sporo wiec wole uwazac.

Jesli w dzien odbijamy po jedzonku to glowke trzyma do gory i sie rozglada (najbardziej podoba mu sie w naszej sypialni tapeta)
choc z reguly jemy w duzym pokoju bo narazie to jego krolestwo, tu ma lozeczko itd.

Pampersy uzywamy 2 jedynki byly ok przez pierwsze 3 dni jak malo sikal, pozniej w domu bywalo tak ze przez dobe przebieralam go nawet 7-8 razy.Teraz zadko kiedy przesikuje sie chyba ze w nocy nie przebieram go bo ma niby sucho a pozniej sika z podwojna sila ;)

Dopajamy sie herbatka HIPP woda koperkowa i jak narazie mu to wystarcza i czasami ok 20-40 ml mleka jesli ma lenia i nie chce wiecej ciagnac z cyca.

Pozdrawiamy :)
 
reklama
Nasz Rafał to mały wędrowniczek. Dzisiejszej nocy jak wstałam to leżał z głową w połowie łóżeczka i jeszcze w poprzek.
Jak go przewijałam to tak sobie pruknął że kopka wylądowała na dywanie:tak:.
 
Oj dziś nam Jaś dał do wiwatu. 5 razy go przebierałam, bo zasikiwał się równo. Potem pocycał i zasnął na ramieniu przy odbekiwaniu :-D. On też główkę podnosi i świat ogląda. I usiłuje się podciągać wyżej :-).
 
:-)A nasze maleństwo już 3 razy przekręciło się z brzuszka na plecki. Byłam normalnie w SZOKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok:
 
Dominka podnosi juz głowke , trzyma i wszystko ja interesuje co asie dzieje dookoła-osatnio jak lezy w lozeczku to domaga sie brania na rece-bo co tam tak nudno w tym drewnianym domku:tak:
 
Kolejne osiągnięcie naszego synalka. Znowu nasrał na dywan i znowu pranie. Ja nie wiem ale on sra z siłą wodospadu.:-)
 
Moj Olus juz ladnie i dlugo trzyma glowke, pieknie sie do mnie usmiecha i wydaje juz jakies swoje rozne dzwieki

kilka razy tez zasikal sobie plecy, nie wiem jak on to zrobil
 
Piotruś coraz lepiej trzyma główkę i zaczął już zwracać uwagę na karuzelkę nad łóżeczkiem :-) rzadko kiedy przesikuje śpiochy ale za to bardzo często osrywa się po pachy !! ja patrzę a tu na plecach powiększa się plama kupki :confused2: też nie wiem jak on to robi :dull:
innym osiągnięciem jest codzienne obsikiwanie mamusi - dzisiaj nasikał mi do kapcia:crazy: czasami jeszcze puści sobie pawika na mame :tak:
 
reklama
Pawika tez dzis zaliczylismy :-D I to w dodatku na jedyna sukienke w ktora sie mieszcze... Zapralam woda, wysuszylam suszarka, ale i tak pachne niestrawionym mlekiem :eek:
Kurcze - moj to po pachy nie robi kupy, ani spiochow nie przesikuje... ale bynjamniej nie ubolewam z tego powodu :-D

Natomiast fajnie juz podnosi glowke - zwlaszcza jak jest trzymany w pionie :-)
 
Do góry