reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Felidae - super zajecia :-)
Ja tez sie z Jasiem wybieram u siebie w Gansku, choc slyszalam to o czym Ty jzu napisalas, ze dzieci bardziej nzi zajeciami sa zainteresowane zabawa w sali zabaw - pileczki, jezdziki itp.

No ale tak czy siak chce sprobowac. nie powiem - koszt jest spory, no ale zobaczymy. Jest sporo rzeczy do wyboru, ale zobacyzmy czy nie beda zbyt oblegane. Ide w niedziele na warsztaty (dla rodzicow i nauczycieli, wiec ide jako dwa w jednym ;-)) i sie dowiem. Aha - dla osob z Gdanska i okolic podaje link adres strony, ktorego nie umiem poprawnie wkleic...

WWW.CENTRUMEDWARD.PL


Uff... Jakos sie wkleil...
 
reklama
Hej wklejam mało wyraźne zdjecie z groty
Bylo fajnie jak bym byla sama to chyba bym przespala caly seans. U nas w grocie sa zabawki dla dzieci wiec cale 45 minut Misiek spedził z łopatą napelniajac i oprozniajac wielkie wiadro kamykami soli. seans wyglada tak: wchodzi sie do podluznego pokoju...ktorego sciany sa wylozone brylami soli, w "naszej" grocie sa trzy "tężnie" takie male...po których cieknie słona woda(sprawdzone przez mojego synka, ze slone hihi)pod nogami sa kamyki z soli ktore masuja stopy o ile sie chodzi w skarpetkach. Grota jest oswietlona lampami soli wiec jest dosc ciemnawo ale po krotkim czasie oczy sie przyzwyczajaja i do dopoczynku jest to super oswietlenie...jednak czytac sie raczej nie da:-) z glosnikow leciala bardzo cicha odprezajaca muzyka z wplecionymi odglosami morza i ptakow...jedyna wada to toze michal nie chcial wcale wychodzic i zrobilis,y sie bardzo senni...wiec polecam przed poludniowa dezemka lub wieczornym spaniem. U nas koszt to tak jak mowilam 9 zl pojedyncze wejscie osoby z dzieckiem. zwykly bilet 12 zl...w karnetach wychodzi taniej :-)
 

Załączniki

  • DSC00244.jpg
    DSC00244.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
Musi byc swietna ta grota solna:tak::tak::tak::tak:Ja zorientuje sie gdzie jest u mnie i tez sie wybiore z moja trojca;-):-)
Dziekuje ze tak dokladnie wszytsko opisalas:tak:Naprawde wyglada na to ze jest super:tak::tak::tak:
 
u mnie dziś super słoneczna pogoda, do tego zero wiatru i jakies 2 stopnie na +. nawet ze spaceru nie chciało sie wracać, żeby nie kompletnie przemoczone rękawiczki synka bylibyśmy dłuzej.
 
reklama
A my właśnie skończyliśmy akcję zahaczykowania drzwi w domu - Janek nauczył się otwierac drzwi z klamki.
I jestem strasznie dumna, bo dziś sam wszedł po schodkach do zjeżdżalni w basenie z piłeczkami i zjechał w dół, a strasznie bał sie wczesniej :-D.
I rysuje już pętelki nie tylko takie linie proste gryzmolone :-D.
 
Do góry